خرید سازمانی یکی از مسائل اصلی کسب و کارهای کشور است. قیمتهای غیرشفاف، اطلاعات کم، کالاهای غیراصل و عدم دسترسی به کالاهای مورد نیاز از مسائلی است که کسب و کارهای ایرانی با آن روبرو هستند.

اگر مسئول خرید هستید، اگر مدیر یا صاحب کسب و کار هستید میتوانید در پنل فروش سازمانی رنگ بازار ثبت نام کنید، و از مزایای ویژه آن از جمله مشاهده قیمت اختصاصی بهره مند شوید.

ارائه فاکتور رسمی

مشتریان سازمانی می‌توانند برای سفارشات خود فاکتور رسمی با گواهی مالیات بر ارزش افزوده دریافت کنند.
* فاکتور رسمی برای سفارشات بالای 10 میلیون تومان ارائه خواهد شد.

مشاوره تخصصی

مشتریان سازمانی می‌توانند از مشاوره تخصصی و اختصاصی ابزارمارت قبل از خرید استفاده کنند. مشتریان در صورتی که با تلفن 77976009-021 تماس حاصل نمایند می‌توانند از مشاوره تخصصی رنگ بازار استفاده کنند.

تخفیف در خرید تعداد بالا

شما می‌توانید برای تعداد بالای خرید از یک کالا تخفیف بیشتر دریافت کنید. این تخفیف به صورت پلکانی محاسبه خواهد شد. (به صورت یک نمودار نمایش داده می شود که تخفیف پلکانی چگونه است.)

ارائه پیش فاکتور

تمام مشتریان رنگ بازار می‌توانند قبل از خرید، پیش فاکتور سفارش خود را دریافت کنند. برای مشتریان سازمانی این ویژگی اهمیت بالایی دارد.
مشاهده راهنمای دریافت پیش فاکتور

برای ثبت نام و بهره مندی از مزایای b2b روی دکمه ی زیر کلیک کنید

روند کسب و کار خود را پیشرفت دهید
رنگ بازار به عنوان بزرگترین بازار رنگ اینترنتی ایران بستری رایگان و حرفه ای برای کلیه کسب و کار های کوچک و بزرگ، فراهم نموده است. تامین کنندکان نه تنها به سادگی می توانند کلیه محصولات خود را به فروش برسانند، بلکه هر لحظه شاهد افزایش نرخ فروش خود نیز خواهند بود. برای شروع لطفا فرم مربوطه را تکمیل فرمایید.
فرم درخواست
* فیلدهای الزامی
whatsapp-chat

امور فروش و پشتیبانی تخصصی

کارشناسان رنگ بازار آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.