درباره-رنگ-بازار
فروشگاه اینترنتی رنگ بازار آمادگی خود را جهت همکاری با سازمان ها، ادارات، بیمارستان ها، مدارس و دانشگاه ها، تمامی ارگان های دولتی، غیردولتی و خریداران عمده اعلام میکند. و تمامی تلاش خود را می کند تا نیاز های شما را در این زمینه فراهم نماید و به این منظور تخفیف های ویژه ای با ارائه فاکتور رسمی نیز برای مشتریان این طرح در نظر گرفته ایم .

فرم درخواست خرید عمده و سازمانی


لطفا فایل درخواست خود را اضافه نمائید

لطفا به روز کاری تاریخ را انتخاب نمائید.

* فیلدهای الزامی

شرایط فروش عمده و سازمانی

انواع مختلف خرید سازمانی(عمده) از سامانه آنلاین رنگ بازار به چه صورت می باشد؟

خرید عمده از رنگ بازار به طور کلی به دو دسته تقسیم میگردد :
  • خرید عمده از کالاهای موجود در وبسایت رنگ بازار؛ که ضمن ثبت لینک کالای مورد نظر، تعداد درخواستی و سایر شرایط مد نظر و پس از اطلاع رسانی شرایط از طریق رنگ بازار و توافق نهایی صورت خواهد پذیرفت.
  • خرید عمده کالاهایی که در وبسایت رنگ بازارموجود نمی باشند؛ درخواست خرید این نوع کالاها نیز از طریق ثبت کارخانه تولید کننده و جزییات محصول، لینک و سایر اطلاعات مورد نظر اطلاع رسانی خواهد گردید و متعاقب آن تیم بازرگانی رنگ بازار تلاش خواهد کرد تا در اولین فرصت، شرایط خرید کالای مد نظر(قیمت، شرایط تحویل و...) را به اطلاع فرد درخواست دهنده برساند.
ثبت سفارش خرید کالا به صورت عمده از چه طریقی امکان پذیر می باشد؟
کلیه درخواست های خرید عمده کالا از طریق همین صفحه و ضمن ثبت کامل مشخصات کالا و سایر شرایط درخواستی صورت خواهد پذیرفت. پس از ثبت موفقیت آمیز درخواست، ایمیلی شامل اطلاعات ثبت شده به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد گردید.

پس از ثبت درخواست در صفحه خرید سازمانی چگونه درخواست خود را پیگیری نمایم؟
پس از ثبت درخواست، همکاران بخش فروش سازمانی رنگ بازار، نهایتا ظرف 48 ساعت کاری به درخواست ها پاسخ خواهند داد. در صورت تایید شفاهی، به منظور نهایی شدن سفارش، پیش فاکتوری از جانب رنگ بازار ارائه خواهد گردید و پس از تایید توسط خریدار، زمان ثبت سفارش از طریق وبسایت رنگ بازار با شرایط خاص خرید عمده به اطلاع خریدار خواهد رسید.

شرایط و نحوه پرداخت خریدهای عمده به چه صورت خواهد بود؟
نحوه تسویه حساب خرید های عمده به دو صورت پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب رنگ بازار خواهد بود. در صورت انتخاب گزینه واریز به حساب، لازم است پیش از ارسال کالا، واریز وجه صورت پذیرد و شماره پیگیری آن از طریق ارتباط با تیم فروش سازمانی اطلاع رسانی گردد.

امکان ارائه فاکتور رسمی جهت سفارشات عمده وجود دارد؟
بله، در صورت درخواست فاکتور رسمی، لازم است مورد در قسمت توضیحات، در صفحه درخواست خرید سازمانی اطلاع رسانی گردد.

نحوه ارسال محموله خرید و هزینه های مقتضی به چه صورت خواهد بود ؟
با توجه به شرایط خاص خرید های سازمانی، شرایط و زمان تحویل سفارش حتما پیش از ارسال به تایید شخص سفارش دهنده خواهد رسید؛ همچنین هزینه ارسال خرید های سازمانی در صورت تایید عمده بودن سفارش توسط رنگ بازار، رایگان می باشد.

شرایط عودت کالاهای خریداری شده به چه صورت خواهد بود؟
امکان بازگشت کالا برای سفارشات عمده وجود ندارد و تنها در صورت معیوب بودن کالاهای تحویلی، لازم است مورد ظرف 24 ساعت به بخش خدمات مشتریان رنگ بازار اطلاع رسانی گردد تا پس از آن متعاقب فرایند های مربوطه، کالاهای معیوب با کالاهای سالم تعویض گردند.
whatsapp-chat

امور فروش و پشتیبانی تخصصی

کارشناسان رنگ بازار آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.