درباره-رنگ-بازار

تاریخچه رنگ بازار

سامانه فروشگاه اینترنتی رنگ بازار، با بیش از نیم قرن تجربه مدیران در حوزه رنگ آمیزی فنی و تخصصی در سال 1398 توسط شرکت خوش سازان فرتاک در زمینه رنگ تاسیس و گسترش یافت و نمایندگی کارخانجات رنگ های معتبر ایران را پذیرفت و هم اکنون در زمینه رنگ های صنعتی - ساختمانی به صورت کلی و جزئی فعال می باشد. این فروشگاه در سال 1398 با خرید و وارد کردن دستگاه کامپیوتری ترکیب رنگ ( تینت کالر) با بیش از 20000 تنوع رنگی) خود را با تکنولوژی روز دنیا همگام کرد.همچنین در همان سال با واردات کاغذدیواری و غلطکهای تخصصی و هنری به عرصه پتینه وارد شد و در حال حاضر با در اختیار داشتن بیش از 100 مدل کاغذ دیواری و بیش از 500 مدل ابزار و غلطک طرح دار و رنگ های هنری و دکوراتیو کامل ترین مجموعه کالای رنگ آمیزی را در ایران در اختیار دارد..

10000

تعداد کالا در فروشگاه

فروشگاه رنگ بازار با پیوستن به جمع توزیع کنندگان محصولات رنگ آمیزی ایرانی بیش از 10000 محصول با تولیدکنندگان مختلف را در انبار با رعایت موارد ایمنی جهت توزیع به سراسر کشور را با جدیدترین متدها نگهداری و توزیع می نماید.

98%

رضایت مشتریان

سامانه تخصصی رنگ بازار در راستای بهبود مستمر کیفیت خدمات و افزایش درک متقابل با مشتریان به صورت دوره ای میزان رضایت مشتریان خود را مورد ارزیابی قرار می دهد. هدف از پرسشنامه ای که بعد از خرید کالا برای بررسی میزان سطح رضایتمندی مشتریان می باشد. اطمینان داشته باشید که نظرات شما همواره راهگشای ما در حل مشکلات و ارائه خدمات به مجموعه تحت اختیار شما خواهد بود. امیدواریم با استفاده از نظرات سودمند شما مشتری ارجمند، گامی موثر در راستای سرویس دهی مطلوب برداشته و رضایت خاطر شما را کسب نماییم، که در واقع این امر بزرگترین دارایی سامانه تخصصی رنگ بازار است.

2 هزار

بازدید روزانه از سایت

این سامانه با استفاده از آخرین متدهای جستجو گر اینترنتی سعی در حضوری مستمر در فروشگاه های آنلاین را دارد با توجه به استفاده از پلاتفرم تخصصی فروشگاهی تمامی محصولات به صورت خودکار وارد جستجوگرهای اینترنتی شده و بدین جهت سعی برای افزایش بازدیدکنندگان در موتورهای جستجو را دارد