ABAZONE-290 رنگ اپوکسی ناحیه جزر و مدی آبادگران

کد کالا
RB07151
موجود در انبار
یک رنگ اپوکسی بدون حلال جهت حفاظت سطوح بتنی می باشد. این رنگ جهت اجرا در نواحی ســاحلی و جزر و مدی ایده آل است به صورتی که پس از غوطه وری در آب نیز به واکنش پخت ادامه میدهد. این رنگ بر روی سطوح مرطوب قابل اجرا بوده و با بهره گیری از سیســتم اپوکسی اصلاح شــده امکان اجرای این رنگ در محیط های در معرض جو نیز وجود دارد.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

آبادگران

شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران در سال 1372 شمسی با اخذ مجوز از وزارت صنایع و معادن استان تهران تاسیس شد.اکنون شرکت آبادگران، با ظرفیت تولید واقعی سالانه 65000 تن و تولید بیش از 150 نوع ماده شیمیایی دانش بنیان ، گروه صنعتی پیشرو در صنعت شیمیائی ساختمان کشور محسوب می شود. اخذ گواهینامه های بین المللی مدیریت کیفیت ، تعاملات سازنده و نزدیک با سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان آزمایشگاه آکرودیته در زمینه : " مواد افزودنی بتن ، بتن آماده، سنگدانه ، سیمان و چسب های کاشی "همچنین اخذ مجوز گروه پژوهشی از وزارت علوم که منجر به ارتباط نزدیک تری با پارک های علم و فناوری کشور و پردیس های دانشگاهی گشت نمایانگر توجه همزمان شرکت آبادگران به تولید علم و متجلی نمودن دانش در کیفیت محصولات تولیدی با بهر ه گیری از فناوری های نوین می باشد.
ABAZONE-290 در دو بســته بندی جداگانه عرضه می شود.همواره دو بسته بندی را به طور كامل با هم مخلوط كنيد. مخلوط بايد در زمان كاربری (Pot Life)ذكر شده اجرا گردد.ابتــدا دو جزء را به طور جداگانه در زير ميکســر مخلوط نماييد؛ ســپس جزءB (جزء سياه) را به جزء A اضافه كرده به نحوی كه ظرف كاملا تخليه شود. اختلاط دو جزء رنگ بايد با استفاده از همزن برقی (دريل+پره) با حداكثر سرعت 300 تا 400 دور بر دقيقه صورت پذيرد. تا حصول اطمينان از اختلاط كامل و دستيابی به رنگ طوسی يکنواخت عمل اختلاط را ادامه دهيد. توجه : هميشه آن مقدار از مواد را با هم تركيب نماييد كه حداكثر تا 30دقيقه مورد استفاده قرار بگيرد. توجــه : رعايت دقيق نســبت های دو جــزء رنگ الزامي میباشد و هرگز نسبت ها را تغيير ندهيد. رنگ : جزء A سفيد ، جزء B سياه مخلوط: خاكستری جزء :A ســطل10.5كيلوگرمی ، جزء :B سطل 3.5كيلوگرمی
کد کالا RB07151
بارکد RBC3637
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
نکات ایمنی اين محصول آتش گير اســت. بايد از گرما و شــعله مستقيم دورنگه داشته شود. در ظرف را بسته نگه داريد. محيط اجرا بايد دارای سيستم تهويه مناسب باشد. از تماس مستقيم و دائمی با پوست جلوگيری كنيد. درصورت بلعيده شــدن فوراً به پزشــک مراجعه شــود.
موارد کاربرد سازه های بتنی و فلزی نواحی ساحلی و فرا ساحلی نواحی جزر و مدی اسکله ها و كشتی ها سدها و تصفيه خانه ها
آمادگی سازی سطحی ســطح زيرآيند بايد تميز و عاری از هرگونه آلودگی باشــد.پيش از اجرای پوشش، تمامی سطوح بايد مطابق استاندارد ISO 8504 آماده سازی شوند. كثيفی سطوح و نمک های محلول بايد با آب تازه شستشــو شوند. روغن و چربی بايدمطابق استاندارد SSPC-SP1 به وسيله حلال شستشو شود.تمامی سطوح را توسط دسـتگاه سـندبلاست يا ابـزارهای مخصــوص مطابـــق اســتـانـــدارد ISO8501-1 آماده سـازی نماييد. در صورتيکـه بيـن عمليـات آماده سـازی ســطح و اجــرای رنــگ ABAZONE-290 فاصلـه زمانی وجود داشــته باشــد ، عمليــات آماده ســازی را تکــرار نماييــد. پروفايــل ســطح برابــر 50 تــا 70ميکرومتــر پيشــنهادمیشــود.
شرایط نگهداری ظرف در بسته، دور از رطوبت ، يخ زدگی و تابش مستقيم نور خورشيد
تولید کنندگان آبادگران
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند