ABADUR-550 پوشش اپوکسی نووالاک بدون حلال آبادگران

کد کالا
RB07153
موجود در انبار
ABADUR-550 یک پوشش بر پایه رزین اپوکسی نووالاک اصلاح شده، بدون حلال و با مقاومت مکانیکی و شیمیایی عالی است.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

آبادگران

شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران در سال 1372 شمسی با اخذ مجوز از وزارت صنایع و معادن استان تهران تاسیس شد.اکنون شرکت آبادگران، با ظرفیت تولید واقعی سالانه 65000 تن و تولید بیش از 150 نوع ماده شیمیایی دانش بنیان ، گروه صنعتی پیشرو در صنعت شیمیائی ساختمان کشور محسوب می شود. اخذ گواهینامه های بین المللی مدیریت کیفیت ، تعاملات سازنده و نزدیک با سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان آزمایشگاه آکرودیته در زمینه : " مواد افزودنی بتن ، بتن آماده، سنگدانه ، سیمان و چسب های کاشی "همچنین اخذ مجوز گروه پژوهشی از وزارت علوم که منجر به ارتباط نزدیک تری با پارک های علم و فناوری کشور و پردیس های دانشگاهی گشت نمایانگر توجه همزمان شرکت آبادگران به تولید علم و متجلی نمودن دانش در کیفیت محصولات تولیدی با بهر ه گیری از فناوری های نوین می باشد.
این پوشش جهت محافظت از سطوح بتنی در برابر طیف گسترده ای از اسیدهای غلیظ، قلیاها و حلال ها مناسب است. این پوشش نسبت به سیستم های اپوکسی متداول علاوه بر مقاومت شیمیایی بالاتر، قادر است تا در دماهای بالاتری سرویس دهی داشته باشد. مقاومت شیمیایی عالی در برابر اسید سولفوریک، حلال های کلردار و قلیاها مقاومت مکانیکی اوليه و نهایي بسیار زياد چسبندگي بسيار زیاد دوام و عمر طولانی ايجاد سطح نفوذناپذير و بدون درز مقاوم در برابر سایش (جزء A: سطل 10.5 کیلوگرمی/ جزء B: سطل 1.5 کیلوگرمی)
کد کالا RB07153
بارکد RBC3639
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
نکات ایمنی این محصول آتش گیر است. باید از گرما و شعله مستقیم دور نگه داشته شود. در ظرف را بسته نگه دارید. محیط اجرا باید دارای سیستم تهویه مناسب باشد. از تماس مستقیم و دائمی با پوست جلو گیری کنید. درصورت بلعیده شدن فوراً به پزشک مراجعه شود. از تحریک مصدوم به ت
موارد کاربرد مخازن بتنی و فلزی مخازن نگهداری مواد شیمیایی حفاظت اولیه و ثانویه حفاظت سطوح در برابر پاشش و ریزش مواد شیمیایی مخرب اتاق های باتری پالایشگاه ها و پتروشیمی ها
آمادگی سازی سطحی آماده سازی سطح بتن قبل از پوشش دهی باید به مدت 28 روز سخت شده و رطوبت موجود در بتن کمتر از 4% باشد. همچنین حداقل مقاومت فشاری بتن باید N/mm2 25 و حداقل نیروی پیوستگی بتن باید N/mm2 1.5 باشد. تمامی سطوح باید تمیز و خشک باشند و ترک های سطح باید به وسیله ماده مناسب از خانواده ABADUR مانند ملات اپوکسی چند منظوره پر شده و سپس با مواد خانواده ABAPRIME آستر شوند. ترمیم بتن پیش از اجرای مواد باید مطابق با راهنمای ICRI 310.2 انجام شود. زبری سطح بتن (CSP) جهت اجرا می تواند بین درجه 3 تا 5 باشد. آماده سازی سطوح بتنی، مطابق با استاندارد SSPC-SP 13/Nace No. 6 توصیه می شود. آماده سازی سطوح در شرایط زیر نباید انجام شود: در دمای کمتر از 5 درجه سانتیگراد. زمانی که رطوبت نسبی بیشتر از 80% باشد. وقتی دمای سطح کمتر از 3 درجه سانتیگراد بالای نقطه ی شبنم باشد. خارج از ساعات روز برای سطوحی که در محیط خارجی قرار دارند. اختلاط ABADUR-550 در دو بسته بندی جداگانه عرضه می شود. همواره دو بسته بندی را به طور کامل با هم مخلوط کنید. مخلوط باید در زمان کاربری (POT LIFE) ذکر شده اجرا گردد. جزءA را به خوبی در زیر میکسر هم بزنید. جزء B را به جزء A اضافه نموده و به خوبی در زیر میکسر با یکدیگر مخلوط کنید. میکس مواد را به مدت سه دقیقه ادامه داده و از میکس شدن مواد در کناره های ظرف مطمئن شوید. اجرا می تواند بلافاصله بعد از میکس کردن صورت گیرد و نیاز به زمان دادن به مخلوط نیست. گرمازا بودن واکنش سخت شدن اپوکسی ممکن است باعث بالا رفتن دمای مواد موجود در سطل شود که سبب ازدست رفتن کارایی پوشش می گردد. برای جلوگیری از این امر مخلوط را در ظروف کم عمق بریزید و یا در همان دقایق ابتدایی اجرای پوشش را آغاز کنید. توجه هميشه آن مقدار از مواد را با هم تركیب نمایيدكه حداکثر تا 10 دقيقه مورد استفاده قرار بگيرد. رعايت دقيق نسبت های دو جزء رنگ الزامي بوده و هرگز نسبت اختلاط اجزا را تغيير ندهيد.
شرایط نگهداری ظرف در بسته، دور از رطوبت و یخزدگی و تابش مستقیم نور خورشید
تولید کنندگان آبادگران
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند