ABADUR-280 رنگ اپوکسی بدون حلال آبادگران

کد کالا
RB07152
موجود در انبار
یک رنگ اپوکســی بدون حلال با قابلیت اجرا در ضخامت های زیاد، جهت حفاظت ســطوح بتنی و فلزی در محیط های خورنده دریایی و شــیمیایی میباشد. به دلیل اســتفاده از رزین های اپوکسی اصلاح شده در ســاختار این رنگ، امکان سرویس دهی درمحیط های در معرض جو نیز وجود دارد.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

آبادگران

شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران در سال 1372 شمسی با اخذ مجوز از وزارت صنایع و معادن استان تهران تاسیس شد.اکنون شرکت آبادگران، با ظرفیت تولید واقعی سالانه 65000 تن و تولید بیش از 150 نوع ماده شیمیایی دانش بنیان ، گروه صنعتی پیشرو در صنعت شیمیائی ساختمان کشور محسوب می شود. اخذ گواهینامه های بین المللی مدیریت کیفیت ، تعاملات سازنده و نزدیک با سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان آزمایشگاه آکرودیته در زمینه : " مواد افزودنی بتن ، بتن آماده، سنگدانه ، سیمان و چسب های کاشی "همچنین اخذ مجوز گروه پژوهشی از وزارت علوم که منجر به ارتباط نزدیک تری با پارک های علم و فناوری کشور و پردیس های دانشگاهی گشت نمایانگر توجه همزمان شرکت آبادگران به تولید علم و متجلی نمودن دانش در کیفیت محصولات تولیدی با بهر ه گیری از فناوری های نوین می باشد.
ABADUR-280در دو بســتهبندی جداگانــه عرضه میشــود. همواره دو بستهبندی را به طور كامل با هم مخلوطكنيد. مخلوط بايد در زمانكاربری( )POT LIFEذكر شــدهاجرا گردد. ابتدا جزء ( Aجزء سفيد) را به خوبی در زير ميکسر مخلوطنماييد. ســپس جزء ( Bجزء سياه) را به جزء Aاضافه كردهبه نحوی كه ظرف كاملا تخليه شود. اختلاط دو جزء رنگبايد با استفاده از همزن برقی (دريل+پره) با حداكثر سرعت 300تا 400 دور بر دقيقه صورت پذيرد. تا حصول اطميناناز اختلاط كامل و دســتيابی به رنگ خاكستری يکنواختعمــل اختــلاط را ادامه دهيد (حدود2تــا3دقيقه). اجرامیتواند بلافاصله پس از اختلاط اجزا صورتپذيرد و نيازیبه زمان دادن به مخلوط نيست. توجه :هميشه آن مقدار از مواد را با هم تركيب نماييد كهحداكثر تا 30دقيقه مورد استفاده قرار بگيرد. توجه :رعايت دقيق نسبتهای دو جزء رنگ الزامي بودهو هرگز نسبت اختلاط اجزا را تغيير ندهيد. رنگ : جزء A سفيد ، جزء B سياه مخلوط : خاكستری جزء :Aســطل 7 كيلوگرمی ، جزء :Bسطل 7 كيلوگرمی
کد کالا RB07152
بارکد RBC3638
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
نکات ایمنی اين محصول آتش گير است. بايد از گرما و شعله مستقيم دور نگه داشته شود. در ظرف را بسته نگه داريد. محيط اجرا بايد دارای سيستم تهويه مناسب باشد. از تماس مستقيم ودائمی با پوست جلوگيری كنيد. درصورت بلعيده شدن فوراً به پزشک مراجعه شود. از تحريک مصدوم به تهوع خودد
موارد کاربرد مخازن بتنی و فلزی مخازن نگهداری نفت، مواد شيميايی و سوختی پوشش خطوط لوله
آمادگی سازی سطحی در صورتیكه زيرآيند اجرا بتنی باشد، اطمينان از استحکامبتن، تميز و عاری از چربی و روغن بودن سطح الزامی است.جهت آماده ســازی زيرآيندهای فلزی، سطوح محل اجرایرنگ اپوكسي بايد عاري از هر گونه چربي، گرد و غبار، ذراتسست و ناپايدار، روغن، رطـوبت و زنگزدگی باشد. تماميسطوح را توسط دستگاه سندبلاست يا ابزارهاي مخصوصكامــلا آماده ســازی نماييد. تمامي روغــن و چربیهايباقيمانده روي ســطح را با فشــار بخار و مواد پاك كنندهمناسب پاك نماييد. آمادهسازی سطوح در شرايط زير نبايد انجام شود: در دمای كمتر از 5درجه سانتيگراد. زمانی كه رطوبت نسبی بيشتر از %80باشد. وقتی دمای ســطح كمتر از 3درجه ســانتيگراد بالای نقطه ی شبنم باشد. خارج از ساعات روز برای سطوحی كه در محيط خارجی قرار دارند.
شرایط نگهداری ظرف در بسته، دور از رطوبت ، يخزدگی و تابش مستقيم نور خورشيد
تولید کنندگان آبادگران
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند