پوشش حرارت مقاوم

کد کالا
RB000191
در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

الوان

رنگ الوان (شرکت تعاونی توليد رنگ و رزین الوان) با ارائه محصولاتی با کيفيت پایدار توانسته طي بیش از سه دهه فعاليت مستمر خود مهمترین و بزرگترین سرمایه را که اعتماد مشتری است ، کسب نماید . داشتن نيروی انسانی شایسته و متخصص با تجربیات میدانی و حرفه ای در بخش های مختلف شرکت توليدی رنگ الوان بعنوان بزرگترین سرمایه های درون سازمانی محسوب ميشود ، اعتقاد به رعايت استانداردها در کنترل کیفیت مواد اولیه ؛ ، محصول نیمه ساخته، فرایند تولید ، لوازم بسته بندی و محصول نهایی عامل و رمز دستیابی به این کیفیت پایدار و پیوسته محسوب مي گردد.
پوشش های حرارت مقاوم بر پایه رزین های سیلیکونی خالص و پیکنمت های مقاوم در برابر حرارت تولید می شوند ودر شرایط بسیار سخت تا دمای 550 درجه سانتیگراد تاسیسات صنعتی را در برابر خوردگی و اکسیداسیون حفاظت می نمایند.
کد کالا RB000191
بارکد RBC1041
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
موارد کاربرد ه عنوان یک لایه میانی و لایه نهایی در سیستم های پوششی حرارت مقاوم برای حفاظت از سطوح فلزی ٰتاسیسات صنعتی و اسکلت فلزی کوره ای که در معرض حرارت زیاد می باشند بکار برده می شود.
براقیت نیم مات
آمادگی سازی سطحی قبل از اجرای عملیات رنگ امیزی، سطح فلز باید به خوبی تمیز شده وکلیه الودگی های احتمالی و چربی ها از سطح ان برطرف شوند عملیات زنگ زدایی سطح با روش سند پلاست حداقل با درجه Sa.2 ½ در استاندارد سوندی و اجرای یک لایه پرایمر حرارت مقائم AS-1222-R یا AS-585 یا AS-909 توصیه می شود
تولید کنندگان الوان
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند