سیلر زیرکار پایه آب

کد کالا
RB000539
موجود در انبار
این محصول بر پایه آب بوده و از پوشش مناسبی برخوردار می باشد و نیازی به رقیق کننده ندارد.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

الوان

رنگ الوان (شرکت تعاونی توليد رنگ و رزین الوان) با ارائه محصولاتی با کيفيت پایدار توانسته طي بیش از سه دهه فعاليت مستمر خود مهمترین و بزرگترین سرمایه را که اعتماد مشتری است ، کسب نماید . داشتن نيروی انسانی شایسته و متخصص با تجربیات میدانی و حرفه ای در بخش های مختلف شرکت توليدی رنگ الوان بعنوان بزرگترین سرمایه های درون سازمانی محسوب ميشود ، اعتقاد به رعايت استانداردها در کنترل کیفیت مواد اولیه ؛ ، محصول نیمه ساخته، فرایند تولید ، لوازم بسته بندی و محصول نهایی عامل و رمز دستیابی به این کیفیت پایدار و پیوسته محسوب مي گردد.
این محصول بر پایه استایرن آکریلیک پایه آب بوده و بصورت یک پوشش بدون پیگمنت قادر است علاوه بر حفاظت سطوح در برابر نفوذ آب و شرایط جوی مختلف باعث پر شدن خلل و فرج و ایجاد چسبندگی بهتر لایه بعدی به سطح شود .
کد کالا RB000539
بارکد RBC898
وزن (کیلوگرم) 1.000000
تولید کنندگان الوان
آمادگی سازی سطحی سطح مورد نظر می بایست تمیز ، خشک و عاری از هرگونه آلودگی باشد .
شرایط نگهداری در ظروف در بسته و دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دمای +۵ الی +۴۵ درجه سانتی گراد نگهداری شود ، بهترین زمان مصرف تا یکسال پس از تاریخ تولید در ظروف دربسته می باشد .
نکات ایمنی این محصول برپایه آب بوده و قابل اشتعال نمی باشد ولی توصیه می شود در صورت تماس با پوست آن را با صابون و مقادیر زیاد آب شستشو داده و در صورت حساسیت و تحریک بیشتر پوست به پزشک مراجعه نمایید.
نوع رنگ آکریلیک
موارد کاربرد این محصول بر پایه استایرن آکریلیک پایه آب بوده و بصورت یک پوشش بدون پیگمنت قادر است علاوه بر حفاظت سطوح در برابر نفوذ آب و شرایط جوی مختلف باعث پر شدن خلل و فرج و ایجاد چسبندگی بهتر لایه بعدی به سطح شود .
زمان اعمال لايه بعدي حداکثر ۲ ساعت
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند