رنگ پلاستیک محلول در آب آرتیستون

کد کالا
RB02254
موجود در انبار
این رنگ بدلیل محلول بودن در آب هیچگونه آلودگی زیست محیطی به همراه ندارد .

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

آرتیستون

شرکت رنگ آرتیستون فعالیت رسمی خود را در زمینه های مشاوره فنی و مهندسی و تولید و اجرای ، رنگهای صنعتی و ساختمانی ازسال ۱۳۸۸ آغازکرده است. واحدهای موثر برکیفیت شرکت بابرخورداری ازسیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد و براساس خط مشی کیفیت شرکت که تولید واجرای محصولات با کیفیت بالا ،رضایت و ارزش آفرینی برای مشتری و بهبود مستمر است،گام بر میدارند. کیفیت همواره بهترین انگیزه مشتریان برای انتخاب محصولات ما بوده و از اینرو برای جلب و حفظ اعتماد واطمینان مشتریان همواره تولید محصولات با کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردها سرلوحه کار ما قرار داشته است. رضایتمندی و وفاداری مشتریان پشتوانه محکم برای رسیدن به اهداف بزرگ ما است .
این رنگ برپایه رزین پلی وینیل استات محلول در آب جهت سطوح گچی، آجری، بتونی، سیمانی در فضای داخلی ساختمان ها طراحی شده است .از جمله خواص عمومی آن می توان خشک شدن سریع، چسبندگی عالی، ثبات رنگ ، عدم زرد گرایی و مقاومت رطوبتی و مقاومت سایشی اشاره نمود
کد کالا RB02254
بارکد RBC1012
وزن (کیلوگرم) 1.000000
تولید کنندگان آرتیستون
آمادگی سازی سطحی – سطح زیر کار بایستی از کلیه آلودگی ها نظیر چربی روغن و…. با استفاده از روشهای مناسب شامل ، شستشو با شوینده ها و تینر شستشوی آرتیستون و… عاری گردد . – سطح زیر کار باید کاملا پایدار ، خشک و عاری از رطوبت باشد در غیر اینصورت رنگ پوسته کرده و از سطح جدا میگردد . – در صورتیکه رنگ روی سطوح رنگ آمیزی شده قبلی اعمال شود ، بایستی سطح زیرین کاملا سنباده خورده و پرداخت شود.
براقیت نیم مات
شرایط نگهداری – دمای محیط هنگام رنگ آمیزی بایستی حداقل ۳ درجه سانتیکراد بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد تا از تشکیل قطرات آب روی سطح جلوگیری شود . – درجه حرارت محیط و سطح کار حین رنگ آمیزی بین ۴۰-۱۰ درجه سانتیگراد می باشد . – برای دستیابی به کیفیت بالاتر ، توصیه می شود ر
نکات ایمنی – بدلیل مضر بودن استنشاق مداوم بخارات حلال این رنگ در فضاهای بسته استفاده از ماسک، عینک و همچنین تهویه هوا حین رنگ آمیزی ضروری است . – در صورت تماس با پوست وچشم با آب زیاد شستشو و به پزشک مراجعه شود .
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند