رنگ پلاستیک توپ

کد کالا
RB02210
موجود در انبار
این رنگ به دلیل محلول بودن در آب هیچگونه آلودگی زیست محیطی به همراه ندارد.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

توپ

صنایع رنگ سازی دراک توپ با برند با سابقه و معتبر « توپ » و مدیریت آقای مهندس « حسین بکتاش »از سال ۱۳۶۸ فعالیت تولیدی خود را آغاز کرده و در طول بیش از ۲۶ سال فعالیت مستمر و تولید روزانه بیش از ۴۰ تن از انواع رنگ (رنگ ساختمانی، رنگ صنعتی، رنگ دریایی، رنگ ترافیک و… ) زیر نظر کارشناسان مجرب و کارآزموده خود، حفظ کیفیت را جزو مهمترین اهداف خود در نظر داشته و تا کنون با شرکت های تولیدی و صنعتی معتبر، شهرداری ها و سازمان های خصوصی و دولتی بسیاری در سطح استان فارس و بیش از ۱۵ استان دیگر قراردادهای بلند مدت منعقد کرده و همکاری های مستمری با ارگان های ذیربط مانند سازمان ملی استاندارد داشته است. رنگ توپ، مجهزترین آزمایشگاه رنگ را در جنوب کشور دارد. از این نظر یکی از پیشروترین تولیدکنندگان در زمینه آزمایش محصول در جهت حفظ کیفیت تولیدات خود است و نشانه ی این تعهد به کیفیت، دریافت گواهینامه استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵ با عنوان سیستم مدیریت کیفیت در آزمایشگاه های آزمون از اداره کل استاندارد فارس است و به عنوان آزمایشگاه همکار این اداره فعالیت می کند. از مهمترین دستاوردهای استقرار این استاندارد افزایش اطمینان از صحت نتایج ارائه شده، ارتقاء سطح مشتری مداری و امکان ارائه خدمات در سطح بین المللی خواهد بود.
رنگ پلاستیک توپ بر پایه رزین کوپلیمر پلی وینیل استات محلول در آب جهت سطوح گچی، آجری، بتونی و سیمانی برای فضای داخلی ساختمان ها طراحی شده است. از جمله خواص آن می توان به خشک شدن سریع، چسبندگی عالی، ثبات رنگ، مقاومت رطوبتی و مقاومت سایشی اشاره نمود.
کد کالا RB02210
بارکد RBC949
وزن (کیلوگرم) 1.000000
تولید کنندگان توپ
آمادگی سازی سطحی سطح زیر کار بایستی از کلیه آلودگی ها نظیر چربی، روغن و ... با استفاده از روش های مناسب شامل شست و شوی مناسب با شوینده ها، تینرهای شست و شوی توپ و ... عاری گردد. سطح زیر کار باید کاملا پایدار، خشک و عاری از رطوبت باشد در غیر این صورت رنگ پوسته کرده و از سطح جدا می شود. در صورتی که رنگ روی سطح رنگ آمیزی شده قبلی اعمال شود بایستی سطح زیرین کاملا سنباده خورده و پرداخت شود.
براقیت مات
شرایط نگهداری دمای محیط هنگام رنگ آمیزی بایستی حداقل 3 درجه سانتیگراد بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد تا از تشکیل قطرات آب روی سطح جلوگیری شود. درجه حرارت محیط و سطح کار حین رنگ آمیزی باید بین 40-10 درجه سانتی گراد باشد. جهت دستیابی به کیفیت بالاتر توصیه می
نکات ایمنی به دلیل مضر بودن استنشاق مداوم بخارات حلال این رنگ، در فضاهای بسته استفاده از ماسک، عینک و همچنین تهویه هوا حین رنگ آمیزی ضروری است. در صورت تماس با پوست و چشم با آب زیاد شست و شو و به پزشک مراجعه شود.
موارد کاربرد خصوصیت : خشک شدن سریع - چسبندگی عالی - مقاومت رطوبتی - ثبات رنگ - مقاومت سایشی - بدون آلودگی زیست محیطی
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند