رنگ هنری ظروف

کد کالا
RB00056
در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
رنگ و هنرهای تصویری همواره در کنار هم بوده اند. می توان رنگ را عنصری اصلی برای کار هنرمندان نقاش دانست که می توانند تخیلات , واقعیتها و ایده های ذهنی خود را توسط آن ارائه دهند.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

نیوکالر

فعالیتهای این مجموعه در صنعت رنگ از سال ۱۳۲۰ با واردات رنگ آغاز گردید. درسال ۱۳۶۰ این مجموعه با تولید رنگهای الکیدی و پلاستیک قدم به عرصه تولید صنعتی گذاشت و در سال ۱۳۸۰ به عنوان پیشرو در تولید رنگهای اکریلیک یا پایه آب در ایران با نام تجاری نو رنگ دامنه فعالیتهایش را گسترده تر نمود . نو رنگ پوشش در راستای رسیدن به دو هدف اصلی خود یعنی حذف رنگهای مضر پایه حلال و جایگزینی رنگهای آب پایه و سازگار با شرایط آب وهوای کشور و نیز راه اندازی سیستم ترکیب رنگ کامپیوتری با انتقال تکنولوژی و دانش فنی از دو شرکت thecno plan آلمان cps color هلند اولین مرکز تولید رنگهای اکریلیک کامپیوتری در بازار رنگ را تاسیس نمود.
رنگ و هنرهای تصویری همواره در کنار هم بوده اند. می توان رنگ را عنصری اصلی برای کار هنرمندان نقاش دانست که می توانند تخیلات , واقعیتها و ایده های ذهنی خود را توسط آن ارائه دهند. بجز گرایش نقاشی در همه گرایشهای هنرهای تجسمی رنگ به عنوان عنصراصلی مورد توجه است . برای یک نقاش اطلاع از رنگ هنری به عنوان یک عامل خلق اثر هنری لازم است . حتی اگر این اطلاع چندان علمی نباشد , دانستن مطالبی پیرامون طبیعت نور, ترکیب رنگها و رابطه میان آنها برای هنرمند ضروری است.
کد کالا RB00056
بارکد RBC1174
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان نیوکالر
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند