Promo 1Promo 2

رنگ هنری ظروف

کد کالا
RB00056
موجود در انبار

لطفا به علت نوسانات قیمت، قبل از هرگونه سفارش با واحد فروش تماس حاصل فرمائید.

رنگ و هنرهای تصویری همواره در کنار هم بوده اند. می توان رنگ را عنصری اصلی برای کار هنرمندان نقاش دانست که می توانند تخیلات , واقعیتها و ایده های ذهنی خود را توسط آن ارائه دهند.

تماس با شماره 02177976009 جهت قیمت

نیوکالر

فعالیتهای این مجموعه در صنعت رنگ از سال ۱۳۲۰ با واردات رنگ آغاز گردید. درسال ۱۳۶۰ این مجموعه با تولید رنگهای الکیدی و پلاستیک قدم به عرصه تولید صنعتی گذاشت و در سال ۱۳۸۰ به عنوان پیشرو در تولید رنگهای اکریلیک یا پایه آب در ایران با نام تجاری نو رنگ دامنه فعالیتهایش را گسترده تر نمود . نو رنگ پوشش در راستای رسیدن به دو هدف اصلی خود یعنی حذف رنگهای مضر پایه حلال و جایگزینی رنگهای آب پایه و سازگار با شرایط آب وهوای کشور و نیز راه اندازی سیستم ترکیب رنگ کامپیوتری با انتقال تکنولوژی و دانش فنی از دو شرکت thecno plan آلمان cps color هلند اولین مرکز تولید رنگهای اکریلیک کامپیوتری در بازار رنگ را تاسیس نمود.
رنگ و هنرهای تصویری همواره در کنار هم بوده اند. می توان رنگ را عنصری اصلی برای کار هنرمندان نقاش دانست که می توانند تخیلات , واقعیتها و ایده های ذهنی خود را توسط آن ارائه دهند. بجز گرایش نقاشی در همه گرایشهای هنرهای تجسمی رنگ به عنوان عنصراصلی مورد توجه است . برای یک نقاش اطلاع از رنگ هنری به عنوان یک عامل خلق اثر هنری لازم است . حتی اگر این اطلاع چندان علمی نباشد , دانستن مطالبی پیرامون طبیعت نور, ترکیب رنگها و رابطه میان آنها برای هنرمند ضروری است.
کد کالا RB00056
بارکد RBC1174
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان نیوکالر
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 2 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته