رنگ روغنی مات سفید

کد کالا
RB000618
موجود در انبار
ویژگی ها : چسبندگی مناسب به لایه های سازگار انعطاف پذیری بالا مقاومت سایشی و ضربه پذیری ایجاد ضخامت مناسب و کاهش هزینه های تامین مصالح خشک شدن در زمان مناسب قابلیت اعمال و به کارگیری در مصارف عام برروی انواع آستری های ضدخوردگی و یا تک لایه

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

الوان

رنگ الوان (شرکت تعاونی توليد رنگ و رزین الوان) با ارائه محصولاتی با کيفيت پایدار توانسته طي بیش از سه دهه فعاليت مستمر خود مهمترین و بزرگترین سرمایه را که اعتماد مشتری است ، کسب نماید . داشتن نيروی انسانی شایسته و متخصص با تجربیات میدانی و حرفه ای در بخش های مختلف شرکت توليدی رنگ الوان بعنوان بزرگترین سرمایه های درون سازمانی محسوب ميشود ، اعتقاد به رعايت استانداردها در کنترل کیفیت مواد اولیه ؛ ، محصول نیمه ساخته، فرایند تولید ، لوازم بسته بندی و محصول نهایی عامل و رمز دستیابی به این کیفیت پایدار و پیوسته محسوب مي گردد.
این رنگ به عنوان یک پوشش حفاظتی و تزیینی، به عنوان رنگ رویه جهت سطوح فلزی(آهنی)، گچی، بتونی و چوبی به کار می رود. علاوه بر مصارف عام در محیط های شهری و نیم صنعتی جهت پوشش ماشین آلات، تاسیسات ساختمانی، لوازم خانگی و اداری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
کد کالا RB000618
بارکد RBC1149
وزن (کیلوگرم) 1.000000
تولید کنندگان الوان
آمادگی سازی سطحی سطح مورد نظر پس از آماده سازی، عاری از گرد و غبار و رطوبت وچربی و رنگ های قبلی باشد.
براقیت مات
شرایط نگهداری می باشد .دوره انبار داری تحت شرایط استاندارد یکسال
نکات ایمنی توصیه میشود درهنگام کار از ماسک وعینک استفاده نمائید،ومحیط از تهویه مناسب برخودارباشد. درصورت تماس با پوست وچشم با آب زیاد شستشو داده شود.
نوع رنگ روغنی
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند