رنگ روغنی براق آرتیستون

کد کالا
RB02271
موجود در انبار
با توجه به براقیت بالا، مقاومت در مقابل U.V نور خورشید و ثبات رنگ ، این محصول به عنوان پوشش نهایی ، سازه های فلزی ، ماشین آلات و مخازن و …. مورد استفاده قرار می گیرد .

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

آرتیستون

شرکت رنگ آرتیستون فعالیت رسمی خود را در زمینه های مشاوره فنی و مهندسی و تولید و اجرای ، رنگهای صنعتی و ساختمانی ازسال ۱۳۸۸ آغازکرده است. واحدهای موثر برکیفیت شرکت بابرخورداری ازسیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد و براساس خط مشی کیفیت شرکت که تولید واجرای محصولات با کیفیت بالا ،رضایت و ارزش آفرینی برای مشتری و بهبود مستمر است،گام بر میدارند. کیفیت همواره بهترین انگیزه مشتریان برای انتخاب محصولات ما بوده و از اینرو برای جلب و حفظ اعتماد واطمینان مشتریان همواره تولید محصولات با کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردها سرلوحه کار ما قرار داشته است. رضایتمندی و وفاداری مشتریان پشتوانه محکم برای رسیدن به اهداف بزرگ ما است .
این محصول برپایه رزین آلکید طراحی گردیده است و بعنوان لایه نهائی به همراه سیستم الکیدی جهت محافظت سازه های فولادی در مقابل عوامل محیطی نیمه صنعتی ، مرطوب و شرجی و محیط شهری مورد استفاده قرار می گیرند .
کد کالا RB02271
بارکد RBC1006
وزن (کیلوگرم) 1.000000
تولید کنندگان آرتیستون
آمادگی سازی سطحی – در صورت وجود هر گونه آلودگی روی سطح استفاده از روشهای مناسب نظیر فشار باد روی سطح ، شستشو با شوینده ها و تینر شستشوی آرتیستون الزامی است . – در صورتیکه سطح لایه رنگ آمیزی شده قبلی کاملا سخت و صیقلی گردیده ، استفاده از روشهای مکانیکی نظیر سنباده ، برس سیمی، مینی بلاست، جهت بالا بردن زبری نسبی سطح و حصول چسبندگی بیشتر توصیه می گردد .
براقیت براق
شرایط نگهداری – دمای محیط هنگام رنگ آمیزی بایستی حداقل ۳ درجه سانتیکراد بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد تا از تشکیل قطرات آب روی سطح جلوگیری شود . – درجه حرارت محیط و سطح کار حین رنگ آمیزی بین ۴۰-۱۰ درجه سانتیگراد می باشد – برای دستیابی به کیفیت بالاتر ، توصیه می شود رنگ
نکات ایمنی – بدلیل مضر بودن استنشاق مداوم بخارات حلال این رنگ در فضاهای بسته استفاده از ماسک، عینک و همچنین تهویه هوا حین رنگ آمیزی ضروری است . – بدلیل وجود حلال این رنگ قابل اشتعال بوده و بایستی از حرارت ، جرقه و شعله دور نگهداشته شود . – در صورت تماس با پوست وچشم
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند