رنگ روغنی آلومینیوم آرتیستون

کد کالا
RB02273
موجود در انبار
از ویژگی های دیگر آن می توان به زمان خشک شدن مناسب ، دوام کافی ، قابلیت انتقال حرارت ، چسبندگی خوب و ظاهر درخشان اشاره نمود که استفاده از آن را در پوشش ماشین آلات ، لوله های انتقال مایعات ، تیرهای برق ، تاسیسات ساختمانی و سطوح خارجی مخازن ممکن می سازد.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

آرتیستون

شرکت رنگ آرتیستون فعالیت رسمی خود را در زمینه های مشاوره فنی و مهندسی و تولید و اجرای ، رنگهای صنعتی و ساختمانی ازسال ۱۳۸۸ آغازکرده است. واحدهای موثر برکیفیت شرکت بابرخورداری ازسیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد و براساس خط مشی کیفیت شرکت که تولید واجرای محصولات با کیفیت بالا ،رضایت و ارزش آفرینی برای مشتری و بهبود مستمر است،گام بر میدارند. کیفیت همواره بهترین انگیزه مشتریان برای انتخاب محصولات ما بوده و از اینرو برای جلب و حفظ اعتماد واطمینان مشتریان همواره تولید محصولات با کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردها سرلوحه کار ما قرار داشته است. رضایتمندی و وفاداری مشتریان پشتوانه محکم برای رسیدن به اهداف بزرگ ما است .
این رنگ برپایه رزین آلکید بلند روغن طراحی گردیده است و به تنهایی یا بعنوان لایه نهائی به همراه سیستم الکیدی جهت محافظت سازه های فولادی در محیط های شهری مرطوب و شرجی ، نیمه صنعتی ، محیط های اسیدی ضعیف ، مورد استفاده قرار می گیرند . وجود رنگدانه آلومینیوم ورقه ای در این محصول قابلیت بازتابش نور خورشید ، مقاومت در مقابل نفوذ آب و بخار آب و قدرت پوشش بالا را ایجاد نموده است .
کد کالا RB02273
بارکد RBC1010
وزن (کیلوگرم) 1.000000
تولید کنندگان آرتیستون
آمادگی سازی سطحی – در صورت وجود هر گونه آلودگی روی سطح استفاده از روشهای مناسب نظیر فشار باد روی سطح ، شستشو با شوینده ها و تینر شستشوی آرتیستون الزامی است . – در صورتیکه سطح لایه رنگ آمیزی شده قبلی کاملا سخت و صیقلی گردیده ، استفاده از روشهای مکانیکی نظیر سنباده ، برس سیمی، مینی بلاست، جهت بالا بردن زبری نسبی سطح و حصول چسبندگی بیشتر توصیه می گردد .
براقیت نیم مات
شرایط نگهداری – دمای محیط هنگام رنگ آمیزی بایستی حداقل ۳ درجه سانتیکراد بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد تا از تشکیل قطرات آب روی سطح جلوگیری شود . – درجه حرارت محیط و سطح کار حین رنگ آمیزی بین ۴۰-۱۰ درجه سانتیگراد می باشد – جهت دستیابی به کیفیت بالاتر ، توصیه می شود رنگ
نکات ایمنی – بدلیل مضر بودن استنشاق مداوم بخارات حلال این رنگ در فضاهای بسته استفاده از ماسک، عینک و همچنین تهویه هوا حین رنگ آمیزی ضروری است . – بدلیل وجود حلال این رنگ قابل اشتعال بوده و بایستی از حرارت ، جرقه و شعله دور نگهداشته شود . – در صورت تماس با پوست وچشم
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند