رنگ اکریلیک نیمه براق جهان

کد کالا
RB000279
در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
قابليت شستشو،قدرت پوشش عالي،سرعت خشك شدن بالا،سهولت اجراوقابليت رقيق شدن باآب،نداشتن بوي نامطبوع،مقاومت دربرابراشعه خورشيدونورماوراء بنفش وسازگاري بامحيطزيست ازديگرمزاياي اين رنگ ميباشد. اين محصول جهت كاربري هاي متفاوت درانواع مات و براق عرضه ميگردد.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

جهان کنیتکس

شرکت تولیدی و شیمیایی جهان کنیتکس با بیش از ۲۵ سال سابقه در تولید انواع کنیتکس های اکریلیک ، روغنی و پلاستیک و مرغوبترین انواع رنگ های اکریلیک ، تمام پلاستیک و نیم پلاستیک و پرایمین استاندارد در جهت تامین رضایت مشتریان تلاش کرده و در این راه تجهیزات ، ماشین آلات ، و خطوط تولید پیشرفته را به کار گرفته است . شرکت جهان کنیتکس در این سال ها مفتخر گردیده که 80 درصد از بازار فروش و اجراء نماهای داخلی و خارجی ساختمان های که نیاز به کنیتکس داشته اند در کلیه استان های کشور عزیزمان ایران را به خود اختصاص داده است. شرکت رنگ سازی جهان کنیتکس دارای سه خط کامل تولید رنگ به ظرفیت 30000 تن انواع کنیتکس های روغنی ، اکرلیک و حلال در آب و رولکس و رنگ های اکرولیک ، پلاستیک ، پرایمین و پودر شیشه (Glass Flax) در سال می باشد .
رنگ آكريليك نیمه براق جهان براي رنگ آميزي سريع،زيباوبادوام سطوح داخل وخارج ساختمان(گچ،سيمان،آجر،آردواز،ايرانيتهاي سيماني،چوبي و ... ) استفاده ميگردد. اين رنگ باكيفيت برترداراي مقاومت بسيارخوبي دربرابرسايش وشستشوبوده وپايداري مطلوبي دربرابرنورخورشيد،نفوذ آب ومواد قليايي دارد،لذاجهت محيطهاي بيرون ساختمان،خصوصاً نماي ساختمانها پيشنهاد ميشود.
کد کالا RB000279
بارکد RBC0954
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان جهان کنیتکس
آمادگی سازی سطحی سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا عاری از گرد و خاک گردد. در صورتیکه سطح شوره زده باشد باید حتما ب از رنگ آمیزی باید با استفاده از برس تمیز گردد. سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی باید تمیز و عاری از هرگونه آلودگی و چربی و حتی رنگهای قدیمی گردد تا زمانیکه سطحی قابل اعتماد حاصل گردد. برای سطوح سیمانی از روش واترجت جهت تمیز کردن سطح میتانید استفاده کنید و قبل از رنگ آمیزی از خشک شدن کامل سطح مطمئن شوید.
مقدار پوشش در سطح براق ۱۱ – ۹ متر مربع در لیتر/ مات ۱۱ – ۱۰ متر مربع در لیتر
شرایط نگهداری بهترین زمان مصرف در صورت رعایت شرایط انبارداری مناسب تا ۳۰ ماه پس از تاریخ تولید می باشد.
نکات ایمنی در صورت بلعیده شدن یا تماس با چشم ( پس از شستشو با مقدار زیاد آب ) به مراکز پزشکی مراجعه کنید.
نوع رنگ آکریلیک
موارد کاربرد سطوح داخل وخارج ساختمان(گچ،سيمان،آجر،آردواز،ايرانيتهاي سيماني،چوبي و ... )
زمان اعمال لايه بعدي حداقل ۳ ساعت
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته