Promo 1Promo 2

رنگهای نیم پلاستیک کرومات

کد کالا
RB02478
موجود در انبار
بهترین زمان مصرف این محصول ، 12 ماه پس از تاریخ تولید می باشد.

تماس با شماره 02177976009 جهت قیمت

رنگ کرومات

شرکت رنگ کرومات از سال 1366 شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر در زمینی به مساحت یک هکتار واقع در شهرک صنعتی عباس آباد، در زمینه تولید انواع رنگهای ساختمانی، صنعتی، چسب چوب و غیره مشغول به فعالیت است. این کارخانه دارای 2 آزمایشگاه مجهز، با تجهیزات کامل جهت کنترل کیفی محصولات و نیز اجرای دقیق مقررات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی می باشد. طرح توسعه این کارخانه با چشم انداز تولید و توزیع محصلات جدید با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات تولید و بسته بندی در دست اقدام می باشد.
این محصول بر پایه رزین امولسیون پلی ونیل استات تهیه شده است.
کد کالا RB02478
بارکد RBC2575
وزن (کیلوگرم) 1.0000
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان کرومات
آمادگی سازی سطحی سطح مورد نظر می بایست عاری از هرگونه گرد وغبار، رطوبت،چربی و رنگهای پوسیده قبلی باشد.برای از بین بردن چربی و سایر آلودگی های سطح می توان از حلال مناسب استفاده و سپس به وسیله سمباده سطح آن را نظر تاحد امکان تمیز و آماده اجرا نمود. توجه داشته باشید که سطح مورد نظر را قبل از آستر یا رنگ شدن باید کاملاً خشک و فاقد هر گونه آلودگی ویا رنگهای پوسیده قبلی باشد.پس از تمیز کردن نوبت به بتونه و آستر کردن جهت افزایش مقاومت و خوردگی می رسد.
شرایط نگهداری این محصول را در دمای بین 40 -10 درجه سانتیگراد نگهداری نمائید. هنگام رقیق نمودن و نیز استفاده از این محصول از استعمال دخانیات جداً خودداری فرمائید. بهترین زمان مصرف این محصول ، 12 ماه پس از تاریخ تولید می باشد
نکات ایمنی از تماس این محصول با دست و چشم بوسیله دستکش و عینک مخصوص کار جلوگیری بعمل آورید. این محصول را در معرض مستقیم آتش قرار ندهید. در هنگام رنگ آمیزی جهت جلوگیری از استنشاق حلال ونیز سایر مواد شیمیائی بکار رفته در محصول نهائی از ماسک مناسب استفاده نمائید.
موارد کاربرد جهت مصرف روی مکانهائی که کمتر در دسترس استفاده مداوم قرار داردمناسب می باشد.
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 1 میلیون
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته