درزگیر پلی اورتان بدون حلال ماناپلیمر

کد کالا
RB000193
در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
خواص پوشش های پلی اورتان بدون حلال، مشابه پلی اورتان پایه حلال می باشد. هاردنر مورد استفاده برای پلی اورتان پایه حلال از نوع ایزوسیانات آروماتیک است.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

ماناپلیمر

سالها فعالیت و تجربه در شرکت های تولید کننده رنگ و پوششهای صنعتی، شرکت های مهندسین مشاور، شرکت های پیمانکار و مجری پوشش های حفاظتی و شرکت های بازرگانی، مدیران این شرکت را بر آن داشت تا با تاسیس شرکتی تخصصی نسبت به رفع مشکلات موجود در صنعت اقدام نمایند. مدیران شرکت مانا پلیمر با سابقه طولانی در صنعت رنگ و پوشش های صنعتی، صنعت کامپوزیت، صنعت لاستیک و رابر، بر این باور هستند که با دانش جهانی و تجربه و امکانات ایرانی موجود در کشور می بایست گامی در جهت رفع مشکلات صنعت در زمینه خوردگی و محافظت از آن بردارند.
برای پر کردن حفره موجود در بسترهایی که دچار انقباض و انبساط شدید می شوند، ماده ای نیاز است که با انعطاف پذیری کافی قابلیت تحمل این شرایط را داشته باشد. با انتخاب پلی ال و ایزوسیانات مناسب جهت ساخت پلی اورتان، می توان به چنین محصولی دست یافت.
کد کالا RB000193
بارکد RBC1040
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
براقیت براق
آمادگی سازی سطحی سطح تمام سطوح اتصال باید تمیز باشد، بدون روغن، گریس و هر ماده خارجی دیگر که ممکن است از سطح باند جلوگیری کند. سطح پوست نیز باند را افزایش می دهد. برای چسبندگی بهتر ما پیشنهاد اولیه اپوکسی را پیشنهاد می کنیم. دما زیرستر باید 3 درجه سانتیگراد باشد نقطه شبنم
شرایط نگهداری برای نگهداری داخل بسته بندی شده در انبار خشک و سرد از 5 تا 30 درجه سانتیگراد
تولید کنندگان مانا پلیمر
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند