بتونه اکریلیک_نیوکالر

کد کالا
RB00059
در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
این محصول از ترکیبات پلیمری ساخته شده که مقاومت ضد ترک و کشسان پس از خشک شدن بروز میدهد. اجرای آسان و یکنواخت از خصوصیات بارز آن می باشد.این محصول دربسته بندی های 1 ,4 ,10 و20 کیلویی در دسترس می باشد.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

نیوکالر

فعالیتهای این مجموعه در صنعت رنگ از سال ۱۳۲۰ با واردات رنگ آغاز گردید. درسال ۱۳۶۰ این مجموعه با تولید رنگهای الکیدی و پلاستیک قدم به عرصه تولید صنعتی گذاشت و در سال ۱۳۸۰ به عنوان پیشرو در تولید رنگهای اکریلیک یا پایه آب در ایران با نام تجاری نو رنگ دامنه فعالیتهایش را گسترده تر نمود . نو رنگ پوشش در راستای رسیدن به دو هدف اصلی خود یعنی حذف رنگهای مضر پایه حلال و جایگزینی رنگهای آب پایه و سازگار با شرایط آب وهوای کشور و نیز راه اندازی سیستم ترکیب رنگ کامپیوتری با انتقال تکنولوژی و دانش فنی از دو شرکت thecno plan آلمان cps color هلند اولین مرکز تولید رنگهای اکریلیک کامپیوتری در بازار رنگ را تاسیس نمود.
این محصول از ترکیبات پلیمری ساخته شده که مقاومت ضد ترک و کشسان پس از خشک شدن بروز میدهد. اجرای آسان و یکنواخت از خصوصیات بارز آن می باشد.این محصول دربسته بندی های 1 ,4 ,10 و20 کیلویی در دسترس می باشد.روش مصرف:1-جهت سطوح نو و بکر و رنگ نشده گچی. ابتدا می بایست ناهمواری های احتمالی را توسط سنباده همسطح و درزهای مویین را با نوک کاردک باز و سپس توسط آستراکریلیک نیوکالر پوشاند.2-بتونه را در درزها و محل های مورد نیاز در دومرحله و با فاصله , بین هرلایه اعمال کنید و پس از سنباده نهایی مجددا یک لایه آستراکریلیک را بروی آن اجرا نمایید تا بتونه به استحکام برسد .3-جهت سطوح رنگ شده که نیازی به لکه گیری وتسطیح توسط بتونه را دارند , پس ازاعمال بتونه یک لایه رنگ رقیق شده را بعنوان آستر و سپس از رنگ دی کالر بعنوان پوشش نهایی استفاده نمایید.4-در کلیه مراحل فوق هیچگونه ماده ای ازقبیل مل , کربنات و … به بتونه اضافه نگردد و دقت شود این محصول از یخ زدگی محافظت گردد.
کد کالا RB00059
بارکد RBC1172
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان نیوکالر
آمادگی سازی سطحی قبل از كار با بتونه اكريليك پايه آب مي بايست سطح ‌را از هرگونه آلودگي،گرد و‌غبار،چربي،روغن و‌كپك تميز‌نمود. همچنين رنگ هاي سست، كهنه و پوسته شده از سطح جدا شود. با توجه به اينكه اين محصول مخصوص نازك كشي طراحي شده، بنابراين تركها و سوراخهاي درشت را با گچ ترميم نموده و سپس بتونه اجرا گردد.
شرایط نگهداری محتویات ظرف را در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهويه مناسب نگهداری نمائید. بعد از مصرف، درب ظرف را محکم ببندید. بهترين زمان مصرف در صورت رعايت شرايط انبارداري مناسب تا 60 ماه پس از تاريخ توليد مي باشد. در هنگام اعمال پوشرنگ، از تهویه و ما
نکات ایمنی این محصول بر پایه آب بوده و قابل اشتعال نمی باشد اما توصیه می شود در صورت تماس با پوست آن را با صابون و مقادیر زیاد آب شستشو داده و در صورت حساسیت و تحریک بیشتر پوست با پزشک مراجعه کنید.
نوع رنگ آکریلیک
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند