اپوکسی سالونت فری مخصوص مخازن آب آشامیدنی

کد کالا
RB000608
موجود در انبار
براقیت بالا، دوام و مقاومت بسیار عالی در مقابل آب این محصول نسبت به سایر پوشش هاي مشابه باعث شده است بطور وسیعی در مخازن آب آشامیدنی و لوله هاي آب از آن استفاده شود.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

الوان

رنگ الوان (شرکت تعاونی توليد رنگ و رزین الوان) با ارائه محصولاتی با کيفيت پایدار توانسته طي بیش از سه دهه فعاليت مستمر خود مهمترین و بزرگترین سرمایه را که اعتماد مشتری است ، کسب نماید . داشتن نيروی انسانی شایسته و متخصص با تجربیات میدانی و حرفه ای در بخش های مختلف شرکت توليدی رنگ الوان بعنوان بزرگترین سرمایه های درون سازمانی محسوب ميشود ، اعتقاد به رعايت استانداردها در کنترل کیفیت مواد اولیه ؛ ، محصول نیمه ساخته، فرایند تولید ، لوازم بسته بندی و محصول نهایی عامل و رمز دستیابی به این کیفیت پایدار و پیوسته محسوب مي گردد.
این محصول دوجزیی و برپایه رزین اپوکسی پلی آمین بهداشتی با بهترین مواد اولیه موجود در بازار تهیه گردیده است و در برابر عوامل خورنده و اسیدهاي ضعیف و قلیا و بسیاري از حلال ها مقاومت عالی دارد .
کد کالا RB000608
بارکد RBC324
وزن (کیلوگرم) 1.000000
موارد کاربرد این محصول براي سطوح آهنی و بتنی مناسب بوده است.
براقیت براق
مقدار پوشش در سطح 3-3.5 (متر مربع بر لیتر)
آمادگی سازی سطحی در سطوح بتونی و سیمانی قسمتهاي جدا شده از سطح را کنده و آنرا کاملا چربی زدایی نمایید. بهترین روش جهت جدا کردن قسـمتهاي شل شده، استفاده از روش خراش یا سایش می باشد. چنانچه این روش مقدور نمی باشد، اسید شویی با اسید کلریدریک غلیظ که به صورت یک بـه یـک با آب رقیق شده است انجام شده، پس از 10 دقیقه با برس سیمی سطح را شسته تا نواحی شل شده از بتن جدا شود. پس از 24 ساعت که سـطح کـاملا خشک شد می توان 2210-ALCO را اجرا نمود چنانچه سطح قبلاً رنگ آمیزي شده باشد و استحکام لازمه را دارد رنگ آمیزي بر روي آن قابل انجام است.
زمان اعمال لايه بعدي 16 ساعت
تولید کنندگان الوان
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند