آستر کرومات روی اپوکسی پلی آمید

کد کالا
RB0745
موجود در انبار
ضخامت 60 میکرون از این آستر می تواند به تنهایی 500 ساعت در برابر تست سالت اسپری از خود مقاومت نشان دهد. همچنین سیستم سه لایه این رنگ دارای تاییدیه از پژوهشگاه صنعت نفت با 720 ساعت سالت اسپری می باشد.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

صباشیمی

شرکت صبا شیمی آریا (سهامی خاص) در سال 1383 توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) تاسیس گردید و فعالیت های خود را در زمینه های مختلف صنعت رنگ و پلیمر، شامل تولید انواع رنگ ها و کفپوش های صنعتی آغاز نمود. هدف اصلی و فلسفه شـکل گیری شرکت، استفاده از پتانسیلهای موجود در داخل کشور جهت دستیابی به فن آوری نوین در زمینه مهندسی رنگ و پلیمر می باشد.
این محصول بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمیدی و رنگدانه ضد خوردگی زینک کرومات فرموله شده است. از این آستر می توان مستقیماً به عنوان آستر ضد خوردگی بر روی فلزات آماده سازی شده و یا به عنوان یک پوشش نازک بین لایه ای بر روی آستر غنی از روی استفاده نمود. این محصول چسبندگی، سختی، مقاومت شیمیایی، مقاومت آبی و محیطی خوبی را دارا می باشد.
کد کالا RB0745
بارکد RBC429
وزن (کیلوگرم) 1.000000
موارد کاربرد برای محافظت سازه های فلزی قبل از نصب و بر روی وسایلی که به شرایط و موقعیت های خوردگی حساس می باشند، مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بر روی گستره وسیعی از آلیاژهای سبک و برای محافظت از سطوح فلزی مانند سازه های فلزی، خطوط لوله، مخازن، پلها و غیره کاربرد د
براقیت براق
مقدار پوشش در سطح 15.8 - 21 (مترمربع بر لیتر)
آمادگی سازی سطحی سطح مورد نظرمی بایست به خوبی تمیز ، خشک و عاری از هرگونه آلودگی باشد و مطابق با استاندارد 1992: 8504 ISO آماده سازی گردد.
زمان اعمال لايه بعدي 4 ساعت
تولید کنندگان صبا شیمی
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند