شما هیچ گاه تنها نیستید
متخصصین سامانه فروش رنگ بازار همیشه پشتیبان فنی شما خواهند بود

این کارگاه تخصصی و آموزشی، یک سیستم آموزش مجازی می باشد که  خریداران یا کاربران با حضور در این سامانه هیچ گاه تنها نخواهند بود و همواره می توانند از راهنمایی های متخصصین و سایر  تجربه خریداران  بهره مند شوند. در این سامانه آموزش مجازی، ابزارهای آموزش آنلاین مختلف برای این منظور فراهم می شود تا خریداران رنگ بازار هر آنچه که برای یادگیری نیاز داشته باشد بتواند به صورت آنلاین در اختیار داشته باشند.

چنانچه خریداران رنگ بازار با مطالعه بیشتر بخش های مختلف کارگاه، همچنان نیاز به راهنمایی داشته باشند می توانند از صفحات پرسش و پاسخ متنی یا مشاوره  فنی آنلاین در نظر گرفته شده، استفاده کرده و سوال خود را با متخصصین و یا سایر همکاران در میان بگذارند و راهنمایی لازم را کسب کنند.

کارگاه های تخصصی رنگ
۱
رنگ های دیجیتالی
انتخاب دقیق رنگ برای دکوراسیون داخلی
آموزش ویژه رنگ آمیزی
با استفاده از تکنیک های رنگ آمیزی به نتیجه کار خود اطمینان حاصل کنید
مشاوره تخصصی رنگ
با راهنمایی مشاورین و متخصصین رنگ آمیزی به طرح های باور نکردنی دست خواهید یافت
ویدیو های آموزشی
با استفاده از ویدیو های آموزشی قدم به قدم به نتایج بسار مفیدی برای کیفیت کار دست پیدا خواهید کرد.
کاتالوگ های رنگ
با دانلود کاتلوگ های تخصصی رنگ به هزاران رنگ دلخواه دست پیدا خواهید کرد
کاتالوگ رنگ
کاتالوگ رنگ ویژه مشکل پسندان

اصول کار در کارگاه طراحی و رنگ آمیزی رنگ بازار

با استفاده از راهنمای استفاده از کارگاه آموزشی به سریعترین نتیجه دلخواه رسیده
و شما خریدار محترم می توانید با ارائه پیشنهادات و سوالات خود کیفیت آموزش را در این سامانه بهبود بخشید.

تجربه رنگ آمیزی بسیار زیبا و دلنشین را برای محل کار و منزل خود با این برنامه که توسط متخصصین رنگ بازار تهیه شده است بصورت آنلاین و در گوشی های همراه خود داشته باشید . این نرم افزار یکی از بهترین برنامه های نقاشی در زمینه نقاشی و رنگ آمیزی می باشد. اتاق و یا محل مورد نظر را عکاسی کرده و بعد از بارگذاری به بهترین صورت ممکن رنگ آمیزی کرده و آن ها را به دوستان خود به اشتراک بگذارید و نظر آنها را درباره ی نوع رنگی که انتخاب کرده اید، جویا شوید. رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس رنگ آمیزی را شروع کنید. از وسایل تزیینی مختلف استفاده نموده و کارت ها و برچسب های خود را به صورت کامل سفارشی بسازید. اگر رنگ آمیزی مجازی شما خراب شد براحتی میتوانید با ابزار پاک کن تمام تصویر یا بخشی از آن را اصلاح کنید. بیش از ۲۰۰۰۰ رنگ در این برنامه موجود است. از امکانات جالب برنامه این است که با دوربین جلویی گوشی خود میتوانید عکس مورد نظر خود را گرفته و پس از رنگ آمیزی کامل میتوانید آنرا در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، گوگل پلاس و فیس بوک به اشتراک بگذارید. همچنین لازم به ذکر است که این برنامه به صورت کامل با تبلت های اندرویدی سازگاری دارد.

برای استفاده از کاتلوگ رنگ های آنلاین براحتی می توانید از سرورهای سریع رنگ بازار فایل مورد نظر را دریافت کرده و پس از بررسی دقیق رنگ مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و سپس کد رنگ را وارد نرم افزار تخصصی رنگ بازار نمائید و یا با ارتباط با واحد پشتیبانی رنگ بازار می توانید رنگ دلخواه خود را سفارش دهید. لازم به توضیح است که تمامی فایل های کاتالوگ به صورت پی دی اف می باشد که شما نیاز به نرم افزار آکروبات ریدر نیاز دارید.

تاکنون ترکیب و ساخت رنگ مصرف کنندگان در محل پروژه با افزودن و کاستن و اختلاط رنگ سفید و چند رنگ اصلی به صورت دستی با دقت پایین بدون اینکه رنگ ساختمانی دلخواه حاصل شود انجام می گرفت از مهمترین کاستی های این روش می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

یک: تکرار ناپذیری رنگ در صورت نیاز مجدد

دو: مغایرت رنگ  و اتلاف وقت

سه: هزینه و مقادیر متنابهی رنگ بلا استفاده

در سالهای اخیر با ورود دستگاههای ترکیب رنگ کامپیوتری , برای هر رنگ کد خاصی لحاظ کرده اند که این کدهای رنگ در کامپیوتر به همراه مقادیر دقیق خمیر مصرفی شان ذخیره می گردد و می توان بارها و بارها از این کد رنگ بدون اختلاف در نتیجه نهایی, رنگ مورد نظر را تولید نمود. که در صنعت رنگ اصطلاحا به این رنگ , رنگ کامپیوتری گفته می شود(Tinting system) .

در حال حاضر شرکت های معتبری مانند، نیو کالر و الوان رنگ و هادی رنگ تولید کننده رنگ های دیجیتالی در ایران هستند که مبادرت به تولید رنگ های دیجیتالی در ایران می نمایند.

نظرات، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما کاربران گرامی در هر بخش از فعالیت های رنگ بازار، ما را در شناسایی            نقاط قوت و ضعف خدمات و محصولات یاری خواهد رساند.
همچنین هرگونه پیشنهاد یا انتقاد در رابطه با عملکرد کارمندان، توسط مدیران ارشد و مدیریت عامل بررسی می شود تا در تصمیم گیری های خرد و کلان شرکت لحاظ گردند.

    با استفاده از راهنمای استفاده از کارگاه آموزشی به سریعترین نتیجه دلخواه رسیده
    و شما خریدار محترم می توانید با ارائه پیشنهادات و سوالات خود کیفیت آموزش را در این سامانه بهبود بخشید.

    آیا به تیم متخصص رنگ آمیزی جهت پروژه های خود نیاز دارید؟

    سامانه فروش رنگ های صنعتی و ساختمانی مفتخر است که با شرکت خوش سازان مشارکت و همکاری داشته و تیم متخصصین این شرکت جهت پشتیبانی فنی و تخصصی از خریداران رنگ بازار حمایت فنی و تخصصی می نمایند. اگر برای پروژه های رنگ آمیزی خود نیاز به مجری متخصص و کاملا متعهد نیاز دارید با شرکت خوش سازان تماس بگیرید.