چسب لاکتایت

کد کالا
RB0177
موجود در انبار
چسب های قطره ای لاکتایت محصولی برای چسباندن قطعات مختلف از نوع فلز ، لاستیک و یا قطعات کوچک به یکدیگر می باشد.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

لاکتایت

برند لاکتایت با نیم قرن سابقه در تولید انواع روان کننده،پاک کننده ،قفل کننده ،واشر سازی و آب بندی کننده،نگهدارنده های قطعات بلبرینگی ،چسبهای فوری و قطره ای ، انواع پرایمر ، انواع روان کننده ها و روغن ها ، ترمیم کننده و پر کننده فلزات ، و محصولاتی بی نظیر جهت چسباندن ، محصولات محافظتی و ضد خوردگی را در سرتا سر دنیا با برند LOCTITE ارائه می نماید. در زیر مجموعه هنکل محصولات خود را در سرتاسر دنیا گسترش داده است .
منظور از strenght استقامت درمقابل باز شدن می باشد یعنی بعد از بستن چگونه باز خواهد شد Low یا کم بعد از بستن به راحتی با کمترین نیرو باز خواهد شد برای جاهایی که نیاز به باز کردن قطعات دارد ویا نیاز به نیروی چسبندگی کمی دارد مثل پیچ های تنظیم یا پیچی که مرتب در فاصله کم زمانی بخواهد باز شود Medium یا متوسط برای جایی که نیاز به باز کردن در فاصله زمانی بیشتری ( مثلا سالی یک بار) و نیاز به نیروی چسبندگی بیشتر دارد یا جایی که لرزش وجود دارد استفاده می گردد و برای باز کردن با ابزار دستی بایستی باز نمود( در مواردی که باز نشد بدلیل چسب زدن زیاد یا سایزهای بزرگتر از یک اینچ (در پیچ ها) بایستی تا ۲۵۰c حرارت داد تا باز شود) High یا زیاد برای جایی که قصد باز کردن نداریم یا فاصله زمانی خیلی طولانیتر ( مثلا ۱۰ سال) و نیرو چسبندگی بیشتری نیاز باشد استفاده میشود با حرارت باز می شود هرچه ویسکوزیته پایین تر باشد قدرت نفوذ بیشتر دارد و محصولات با ویسکوزیته بالاتر به صورت ژل یا جامد در جاهایی که نبایستی ریزش داشته باشیم مثل استفاده برای پیچ هایی که بالا نصب می شوند. نکته:زمان کیورینگ یا خشک شدن چسب به جنس فلز (brass,steel,s.s) ، دمای کاری ، سایز واندازه رزوه ونوع رزوه بستگی دارد. در واقع سایز و نوع رزوه مشخص کننده مقدارgap می باشد و Gap هم تاثیر بر سرعت وزمان کیورینگ و همچنین بر مقدار استقامت در مقابل باز کردن دارد.
کد کالا RB0177
بارکد RBC4136
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده آلمان
تولید کنندگان لاکتایت
شرایط نگهداری چسب ها ی فوری با توجه به فرار بودن آنها و باز بودن منفذ های درپوش بخاطر ورود هوا بایستی در جای سرد نگهداری شوند وگرنه بعد از مدتی کم کم خالی می شوند
موارد کاربرد اکثر سطوح مانند :پلاستیک ها ،لاستیک ها، فلزات ،ورق ها چوب ها و چرم می باشد .
نقطعه اشتعال 80 درجه سانتی گراد
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته