Promo 1Promo 2

چسب قابل اسپری ضد اشتعال BS-۱۳۱۱ - چسب صنعتی

کد کالا
RB000138
موجود در انبار
چسب قابل اسپری ضد اشتعال BS-۱۳۱۱ ترکیبی از پلیمرهای لاستیکی ، رزین های صنعتی و پایدار کننده هاست که در مخلوطی از حلال ها ، حل شده اند. پلیمرهای مورد استفاده در چسب قابل اسپری ضد اشتعال BS-۱۳۱۱ از انواع پلیمرهای سنتزی می باشد که باعث ایجاد استحکام مطلوب در محصول می شود.

تماس با شماره 02177976009 جهت قیمت

بن

شرکت صنایع شیمیایی چسب و رزین بن، فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۷۶ با تولید رزین های هموپلیمر وینیل استات و انواع چسب آغاز نمود. شروع تولید کوپلیمر های وینیل استات از سال ۱۳۸۰، راه را برای ورود این شرکت به عرصه صنعت رنگ کشور فراهم آورد. ظرفیت تولیدات این مجموعه در طی ۱۰ سال از ، ۸۰۰ تن در سال ۷۷، به رقمی بالغ بر ۸۰۰۰ تن در سال ۸۷، ارتقاء یافت. این روند روبه رشد همچنان طی دهه دوم فعالیت این شرکت با تولید رزین های آکریلیک امولسیونی و گروه های متنوع زرین های آب پایه، توسعه بخش تولید انواع چسبهای تخصصی در زمینه های صنعتی و ساختمانی ادامه یافته است، به شکلی که هم اکنون این شرکت، از ارکان اصلی تولید انواع چسبهای تخصصی و زرین های امولسیونی در کشور به شمار می رود.
از ویژگی های این چسب قابلیت اسپری شدن بالا و عدم اشتعال است. این محصول، ویژه مصارف خاص طراحی گردیده است که قابلیت تنظیم غلظت در دامنه وسیعی از ویسکوزیته از خصوصیات منحصر به فرد آن می باشد.
کد کالا RB000138
بارکد RBC1094
وزن (کیلوگرم) 1.0000
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان بٌن
شرایط نگهداری چسب قابل اسپری BS-۱۳۱۱ ، دور از نور مستقیم و گرما ، در ظرف در بسته ، در محیط خشک و خنک به مدت ۶ ماه قابل نگهداری است.
موارد کاربرد استفاده عمده این محصول در صنایعی مانند مبلمان، دکوراسیون، چسباندن فوم به فوم، اسفنج، چوب، اتومبیل سازی، ساخت انواع درب و پنجره می باشد.
نکات ایمنی چسب های پایه حلال تا حدودی سمی می باشند بنابراین رعایت نکات زیر هنگام کاربرد آنها ضروری است: چسب قابل اسپری ضد اشتعال BS-۱۳۱۱را در محلی دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید . چسب قابل اسپری ضد اشتعال BS-۱۳۱۱ را در مجاورت شعله و جرقه استفاده نک
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 1 میلیون
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته