پوشش پودری هیبرید اپوکسی پلی استر

کد کالا
RB007127
موجود در انبار
اين محصولات دارای خواص مناسبی از جمله چسبندگی زياد و مقاومت‌های فيزيكی، شيميايی وخوردگی خوب می باشند. اين محصول بايد در دمای ºC 180 (معادل دمای فلز) و به مدت 13 دقيقه پخت شود.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

هاویلوکس

شركت رنگسازی هاويلوكس در سال 1339 شمسی تاسيس و بمنظور توليد انواع رنگ ها و پوشش های ساختمانی و صنعتی به بهره برداری رسيد. با افزايش حجم توليد محصولات، محل كنونی شركت در زمينی به مساحت پنجاه هزار متر مربع در ده كيلومتري غرب تهران (حدفاصل بزرگراه و جاده مخصوص تهران ـ كرج) آماده گرديد و شركت به مكان اخير انتقال يافت. واحد توليد رزين شركت در سال 1373 بااستفاده از ماشين آلات مدرن اروپايی راه‌اندازی گرديد كه علاوه بر مصارف داخلی شركت، بخشی از مصارف ساير توليدكنندگان رنگ را نيز تامين می نمايد.
پوشش‌های پودری اپوكسی/‌پلی استر هاويلوكس ـ سري H ـ كه با نام هيبريد نيز شناخته می شوند، بر پايه مخلوط رزين پلی استر كربوكسيله اشباع‌شده و رزين اپوكسی برای پخت در دمای تقريبی ºC180 طراحي گرديده‌اند.
کد کالا RB007127
بارکد RBC693
وزن (کیلوگرم) 1.000000
نکات ایمنی از دسترس اطفال دور نگهداشته شود. درصورت تماس با پوست و چشم، بسرعت با آب شستشو گردد.
موارد کاربرد پوشش‌های پودری اپوكسی/‌پلی استر هاويلوكس در صنايع لوازم‌خانگی برای محصولاتی مانند يخچال و فريزر، اجاق گاز، ماشين لباسشويی و ظرفشويی، در صنايع فلزی برای محصولاتی مانند مبلمان، قفسه‌بندی و پارتيشن‌های اداری و همچنين در صنايع ساختمانی برای محصولاتی مانند راد
آمادگی سازی سطحی براي حصول اطمينان از دوام و چسبندگی خوب رنگ به سطح لازم است سطح مورد رنگ‌آميزی بدون عيب، خشک، تميز و عاری از هرگونه چربی و ذرات خارجي باشد.
شرایط نگهداری محيط سرپوشيده خشك و خنك (حداكثر 25 درجه سانتيگراد)، دور از تابش مستقیم خورشيد، و دارای تهويه مناسب نگهداری گردد. توصيه می شود اين محصول ظرف یک سال از تاريخ توليد مصرف شود.
نوع رنگ پودری
تولید کنندگان هاویلوکس
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند