پوشرنگ نيم پلاستيك نیمه مات سوپر

کد کالا
RB000413
در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
این محصول بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره 289 ISIRI طراحی شده است. از ویژگی های این محصول سرعت خشک شدن بالا، چسبندگی عالی، سهولت اجرا و قابل رقیق شدن با آب و عدم بوی نامطبوع را می توان نام برد.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

الوان

رنگ الوان (شرکت تعاونی توليد رنگ و رزین الوان) با ارائه محصولاتی با کيفيت پایدار توانسته طي بیش از سه دهه فعاليت مستمر خود مهمترین و بزرگترین سرمایه را که اعتماد مشتری است ، کسب نماید . داشتن نيروی انسانی شایسته و متخصص با تجربیات میدانی و حرفه ای در بخش های مختلف شرکت توليدی رنگ الوان بعنوان بزرگترین سرمایه های درون سازمانی محسوب ميشود ، اعتقاد به رعايت استانداردها در کنترل کیفیت مواد اولیه ؛ ، محصول نیمه ساخته، فرایند تولید ، لوازم بسته بندی و محصول نهایی عامل و رمز دستیابی به این کیفیت پایدار و پیوسته محسوب مي گردد.
اين پوشرنگ بر پايه رزين پلی وينیل استات با قابلیت سهولت اجراسرعت خشک شدن بالا ،پوشش عالی و فاقد بوی نا مطبوع می باشدو بدلیل محلو بودن در آب هیچگونه آلودگی زيست محیطی به همراه ندارد
کد کالا RB000413
بارکد RBC0815
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان الوان
آمادگی سازی سطحی سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا گرد و خاك از سطح زدوده شود ( در صورتيكه سطح شوره زده باشد حتما با استفاده از برس تميز گردد). لازم است سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و چربی و حتی رنگهای قدیمی گردد تا سطحي قابل اعتماد براي اعمال رنگ حاصل شود. براي سطوح سیمانی از روش واتر جت جهت تمیز کردن سطح می توانید استفاده نمائيد ، در اين صورت بايد قبل از اعمال رنگ، از خشک شدن کامل سطح مطمئن شوید. استفاده از قبل از اعمال رنگ الزامي مي باشد.
براقیت نیم مات
مقدار پوشش در سطح 7 - 9 مترمربع بر لیتر
شرایط نگهداری بمدت 3 سال، در فضای سربسته و دور از اشعه مستقیم خورشید در دمای 5 – 35 درجه سانتی گراد نگهداری شود .
نکات ایمنی توصیه می شود در صورت تماس با پوست،آن را با صابون و مقادير زياد آب شستشو داده و در صورت حساسیت و تحريک بیشتر پوست به پزشک مراجعه نمايید.
نوع رنگ پلاستیک
موارد کاربرد آشپزخانه، نمای ساختمان، دیوار، سقف، کابینت، اطاق خواب، سالن پذیرایی، هال، اطاق کودک، حمام، دستشویی
زمان اعمال لايه بعدي حداکثر 3 ساعت
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند