پلی استر پوست و پولیش

کد کالا
RB069
‎0تومان
موجود در انبار
جهت اجرای الک پلی استر ی بایست "حتما" موارد ذیل انجام شود : 1 -سطوح را عاری از گرد و غبار چربی و سایر آلودگی ها نماید. رطوبت و آب باعث پوسته شدن و عدم چسبندگی مناسب پوشش به سطح میگردد.، 2 -سطوح تمیز شده را سیلر زده و سپس با سنباده 1000 سنباده بزنید و با دستمال گرد کامل پاک نماید . اکنون سطوح آ ماده اجرای لاک پلی استر می باشد.

قابل توجه خریداران محترم:

  • به دلیل شیوع کرونا تمامی کالاهای ارسالی طبق پروتکل وزارت بهداشت ضدعفونی میگردد.
  • قیمت تک فروشی قیمت درج شده روی کالا می باشد.
  • تمامی قیمت های عمده فروشی رنگ توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به قیمت های ویژه رنگ فروشان و توزیع کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور رسمی ارائه میگردد.
  • رنگ فروشان محترم جهت سفارش کلی نیاز به ارائه مجوز اتحادیه می باشند.

ریف

شرکت صنایع شیمیایی ریف ایران از شرکت های زیرمجموعه گروه ریف می باشد که با هدف تولید محصولات محیط دوست و مکانیزه سازی تولید انواع رنگ و رزین و با پشتوانه دانش کارشناسان و متخصصان داخلی پا به عرصه صنعت کشور گذارده است. این شرکت با دارا بودن سالن های متعدد و تجهیزات مدرن و رایانه ای هم اکنون جزو بزرگترین شرکت های تولیدکننده انواع رنگ های ساختمانی، صنعتی، اتومبیلی، ترافیکی، انواع چسب ومحصولات شیمیایی ساختمان و نیز انواع رزین های آلکیدی ( کوتاه - متوسط – بلند روغن )، اکریلیک(حلالی ، واتربیس) پلی استر(اشباع و غیراشباع)و افزودنی های مختلف در کشور می باشد.
این پوشش جهت حافظت از سطوح چوبی که در شرایط جوی مختلف قرار میگیرد استفاده میشود. این محصول یک پوشش بسیار ضیخم با مقاومت و سختی بالا در برابر مواد رنگزا مانند قهوه و دیگر مواد غذایی ایجاد ی کند . بعد از اعمال و انجام عملیات نهایی (پوست و پولیش)،براقیت فوق العاده ای ایجاد خواهد شد .
کد کالا RB069
بارکد RBC57
وزن (کیلوگرم) 1.0000
کشور سازنده
تولید کنندگان ریف
موارد کاربرد از ویژگی های بارز این پوشش میتوان چسبندگی ناشی به سطح سختی انعطاف پذیری خوب و براقیت فوق العاده را نام برد .همچنین در برابر سایش،ترشحات نفتی،روغن های گیاهی و وحیوانی شرایط آب و هوایی و شرایط شیمیایی مختلف دارای مقاومت خوبی می باشد.
براقیت براق
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته