Promo 1Promo 2

پلی استر پوست و پولیش

کد کالا
RB069
موجود در انبار

لطفا به علت نوسانات قیمت، قبل از هرگونه سفارش با واحد فروش تماس حاصل فرمائید.

جهت اجرای الک پلی استر ی بایست "حتما" موارد ذیل انجام شود : 1 -سطوح را عاری از گرد و غبار چربی و سایر آلودگی ها نماید. رطوبت و آب باعث پوسته شدن و عدم چسبندگی مناسب پوشش به سطح میگردد.، 2 -سطوح تمیز شده را سیلر زده و سپس با سنباده 1000 سنباده بزنید و با دستمال گرد کامل پاک نماید . اکنون سطوح آ ماده اجرای لاک پلی استر می باشد.

تماس با شماره 02177976009 جهت قیمت

ریف

شرکت صنایع شیمیایی ریف ایران از شرکت های زیرمجموعه گروه ریف می باشد که با هدف تولید محصولات محیط دوست و مکانیزه سازی تولید انواع رنگ و رزین و با پشتوانه دانش کارشناسان و متخصصان داخلی پا به عرصه صنعت کشور گذارده است. این شرکت با دارا بودن سالن های متعدد و تجهیزات مدرن و رایانه ای هم اکنون جزو بزرگترین شرکت های تولیدکننده انواع رنگ های ساختمانی، صنعتی، اتومبیلی، ترافیکی، انواع چسب ومحصولات شیمیایی ساختمان و نیز انواع رزین های آلکیدی ( کوتاه - متوسط – بلند روغن )، اکریلیک(حلالی ، واتربیس) پلی استر(اشباع و غیراشباع)و افزودنی های مختلف در کشور می باشد.
این پوشش جهت حافظت از سطوح چوبی که در شرایط جوی مختلف قرار میگیرد استفاده میشود. این محصول یک پوشش بسیار ضیخم با مقاومت و سختی بالا در برابر مواد رنگزا مانند قهوه و دیگر مواد غذایی ایجاد ی کند . بعد از اعمال و انجام عملیات نهایی (پوست و پولیش)،براقیت فوق العاده ای ایجاد خواهد شد .
کد کالا RB069
بارکد RBC57
وزن (کیلوگرم) 1.0000
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان ریف
موارد کاربرد از ویژگی های بارز این پوشش میتوان چسبندگی ناشی به سطح سختی انعطاف پذیری خوب و براقیت فوق العاده را نام برد .همچنین در برابر سایش،ترشحات نفتی،روغن های گیاهی و وحیوانی شرایط آب و هوایی و شرایط شیمیایی مختلف دارای مقاومت خوبی می باشد.
براقیت براق
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 1 میلیون
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته