پرایمر پوشش کف AWB

کد کالا
RB000609
موجود در انبار
این پرایمر قابلیت واکنش با سطوح مرطوب و خیس را نیز داراست. محصول فوق باعث ایجاد چسبندگی قوي بین لایه هاي فوقانی و سطح بتن شده و به دلیل استحکام بسیار زیاد ضعف هاي جزئی بتن را نیز ترمیم می نماید.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

الوان

رنگ الوان (شرکت تعاونی توليد رنگ و رزین الوان) با ارائه محصولاتی با کيفيت پایدار توانسته طي بیش از سه دهه فعاليت مستمر خود مهمترین و بزرگترین سرمایه را که اعتماد مشتری است ، کسب نماید . داشتن نيروی انسانی شایسته و متخصص با تجربیات میدانی و حرفه ای در بخش های مختلف شرکت توليدی رنگ الوان بعنوان بزرگترین سرمایه های درون سازمانی محسوب ميشود ، اعتقاد به رعايت استانداردها در کنترل کیفیت مواد اولیه ؛ ، محصول نیمه ساخته، فرایند تولید ، لوازم بسته بندی و محصول نهایی عامل و رمز دستیابی به این کیفیت پایدار و پیوسته محسوب مي گردد.
پرایمر پوشش کف AWB الوان برپایه رزین هاي مهندسی و آخرین فناوري روز دنیا طراحی شده است.این محصول جهت پوشش دهی و روکش سطوح سیمانی و بتنی سازه ها شامل ساختمان ها ، سالنهاي تولید ، پارکینگ هاي طبقاتی استفاده شده و با نفوذ در منافذ بتن و واکنش شیمیایی با ترکیبات آن یک لایه ي عبور ناپذیر در برابر آب و بخارات و گازها ایجاد می کند.
کد کالا RB000609
بارکد RBC338
وزن (کیلوگرم) 1.000000
موارد کاربرد عاري بودن از حلال و همچنین مشخصات ویژه ي فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی پرایمر AWB ،این محصول را به عنوان بهترین گزینه جهت استفاده در سیستم هاي پوشش کف پلی یورتان و اپوکسی مبدل ساخته است.
براقیت مات
مقدار پوشش در سطح 11 (مترمربع بر لیتر)
آمادگی سازی سطحی سطح باید تمیز و عاري از هرگونه گرد و غبار و چربی باشد. اعمال رنگ در دماي محیط بالاي 10 درجه سانتیگراد، دماي سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت کمتر از 80 درصد توصیه می شود. بطور میانگین لازم است جهت پوشش دهی سطوح، ضخامت تر و خشک لایه پوشش پرایمر بین 300 الی 500 میکرون باشد.
زمان اعمال لايه بعدي 24 ساعت
تولید کنندگان الوان
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند