Promo 1Promo 2

پرایمر زینک اتیل سیلیکات (3 جزئی)

کد کالا
RB000613
موجود در انبار
این پرایمر مقاومت بسیار عالی در مقابل رطوبت و محیط هاي دریایی دارد، اما اغلب جهت مقاصد تزئینی یا افزایش مقاومت خوردگی بصورت سیستم پیشنهاد می گردد.

تماس با شماره 02177976009 جهت قیمت

الوان

رنگ الوان (شرکت تعاونی توليد رنگ و رزین الوان) با ارائه محصولاتی با کيفيت پایدار توانسته طي بیش از سه دهه فعاليت مستمر خود مهمترین و بزرگترین سرمایه را که اعتماد مشتری است ، کسب نماید . داشتن نيروی انسانی شایسته و متخصص با تجربیات میدانی و حرفه ای در بخش های مختلف شرکت توليدی رنگ الوان بعنوان بزرگترین سرمایه های درون سازمانی محسوب ميشود ، اعتقاد به رعايت استانداردها در کنترل کیفیت مواد اولیه ؛ ، محصول نیمه ساخته، فرایند تولید ، لوازم بسته بندی و محصول نهایی عامل و رمز دستیابی به این کیفیت پایدار و پیوسته محسوب مي گردد.
این محصول یک آستر سه جزیی غنی شده از روي بر پایه رزین اتیل سیلیکات می باشد. درصد بسیار بالاي گرد روي در فیلم خشک می تواند سطوح آهنی و فولادي را از طریق الکترو شیمیایی و حفاظت کاتدي محافظت نماید و به همین دلیل به عنوان لایه آستري اولیه در سطوح فولادي بکار می رود.
کد کالا RB000613
بارکد RBC340
وزن (کیلوگرم) 1.0000
کشور سازنده ایران
موارد کاربرد چسبندگی بالا به فلز آهن و قابلیت اعمـال در شرایط مـرطوب و مقاومت حـرارتی تا 400 درجه سانتـیگراد از مهمتـرین ویژگیهاي این پرایمر می باشد و آن باعث شده است بطور وسیعی در صنایع پتروشیمی و نیروگاهی بکار رود.
براقیت مات
مقدار پوشش در سطح 7.9 (مترمربع بر لیتر)
آمادگی سازی سطحی جهت آماده سازي سطح می بایست قطعات با استاندارد Sa2 2 /سند بلاست گردد. ( آماده سازي سطح مطابق استاندارد ( SSPC-SP10
زمان اعمال لايه بعدي 4 ساعت
تولید کنندگان الوان
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 1 میلیون
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته