Promo 1Promo 2

پرایمر اپوکسی پلی آمید اخرایی

کد کالا
RB000606
موجود در انبار
اغلب بوسیله پوشش رویه جهت مقاصد تزئینی یا حفاظتی مجدداً رنگ آمیزي می شوند.

تماس با شماره 02177976009 جهت قیمت

الوان

رنگ الوان (شرکت تعاونی توليد رنگ و رزین الوان) با ارائه محصولاتی با کيفيت پایدار توانسته طي بیش از سه دهه فعاليت مستمر خود مهمترین و بزرگترین سرمایه را که اعتماد مشتری است ، کسب نماید . داشتن نيروی انسانی شایسته و متخصص با تجربیات میدانی و حرفه ای در بخش های مختلف شرکت توليدی رنگ الوان بعنوان بزرگترین سرمایه های درون سازمانی محسوب ميشود ، اعتقاد به رعايت استانداردها در کنترل کیفیت مواد اولیه ؛ ، محصول نیمه ساخته، فرایند تولید ، لوازم بسته بندی و محصول نهایی عامل و رمز دستیابی به این کیفیت پایدار و پیوسته محسوب مي گردد.
یک آسـتر ضد خوردگی دوجـزئی بر پایه رزین اپوکسـی سخت شـونده با پلـی آمید و داراي پیگمـنت اکسید آهن می باشد.
کد کالا RB000606
بارکد RBC338
وزن (کیلوگرم) 1.0000
کشور سازنده ایران
موارد کاربرد این پوششها به عنوان آستري جهت سطوح فولادي به کار می رود و به دلیل مقاومت خوردگی خوب آن در محیطهاي رطوبتی و مناطق دریایی، سطح فولاد را حفاظت می نماید
براقیت مات
مقدار پوشش در سطح 10 (مترمربع بر لیتر)
آمادگی سازی سطحی طح باید تمیز و عاري از هرگونه گرد و غبار و چربی باشد. اعمال رنگ در دماي محیط بالاي 10 درجه سانتیگراد، دماي سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت کمتر از 80 درصد توصیه می شود. براي پوشش بهترکنج ها، لبه ها، نقاط دور از دسترس، خطوط جوش استفاده از برس یا غلتک علاوه بر اسپري براي این نقاط بسیار توصیه می گردد. براي رسیدن به ضخامت مورد نظر در این نقاط، ممکن است به چند بار اعمال با برس یا غلتک نیاز باشد.
زمان اعمال لايه بعدي 12 ساعت
تولید کنندگان الوان
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 1 میلیون
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته