پرایمر اپوکسی مخصوص بتن اکسیر پرگاس

کد کالا
RB07143
موجود در انبار
این آستری بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمین طراحی شده و بدلیل گرانروی پایین، قابلیت نفوذ در منافذ بتون، سنگ، گچ وچوب را داراست.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

اکسیر

گروه صنعتی اکسیر پیشتاز در زمینه تولید، اجرا و مشاوره رنگ های صنعتی و پوشش های تخصصی می باشد، این گروه متشکل از سه مجموعه مختلف شامل واحد تولید، واحد بازرگانی و واحد اجرائی می باشد که با ساختاری کارآمد از نیروی انسانی متخصص و مجرب از طریق بکارگیری فن آوری های نوین و استفاده از روش های علمی و نظارت سازمان های بین المللی توانسته است به .عنوان بازویی قدرتمند در خدمت صنعت و صنعتگران باشد
با چسبندگی بسیار بالا به سطح بتون، از یک سو موجب افزایش چسبندگی روکش اپوکسی واز سوی دیگر مانع نفوذ رطوبت به روکش شده واز جدایش روکش جلوگیری می کند. این آستری منعطف، در اثرتنش های مکانیکی و حرارتی وارد بر سطح دچار تغییراتی مانند ترک و جدایش از سطح نمی گردد.
کد کالا RB07143
بارکد RBC3493
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
آمادگی سازی سطحی قبل از اجرای پوشش سطح مورد نظر باید کاملاً خشک و عاری از چربی و روغن باشد سطح مورد نظر بوسیله دستگاه اسکراچ یا ساب سگمنتی، خراش داده می شود تا پیوند مکانیکی لازم جهت چسبندگی به سطح ایجاد شده، سطوحی که سست یا متخلخل هستند به راحتی از سطح کارجدا شوند پس از تخلیه درز ژوئن، تمام گرد و غبار سطح توسط مکنده قوی جمع آوری شده و یک لایه آستری بوسیله غلطک مویی روی سطح اجرا می شود. در صورت وجود منافذ فراوان در بتون (بخصوص بتون تازه) اجرای دو مرحله آستری نیاز می باشد.
شرایط نگهداری یکسال تحت شرایط استاندارد
زمان اعمال لايه بعدي ۸ ساعت
تولید کنندگان اکسیر پرگاس
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند