لاک اپوکسی پلی آمین ماناپلیمر

کد کالا
RB000189
در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
این محصول شفاف تمامی ویژگی های برشمرده برای اپوکسی پلی آمین پایه حلال را داراست و به جهت خواص مقاومتی اش در صنایع متنوعی کاربرد دارد.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

ماناپلیمر

سالها فعالیت و تجربه در شرکت های تولید کننده رنگ و پوششهای صنعتی، شرکت های مهندسین مشاور، شرکت های پیمانکار و مجری پوشش های حفاظتی و شرکت های بازرگانی، مدیران این شرکت را بر آن داشت تا با تاسیس شرکتی تخصصی نسبت به رفع مشکلات موجود در صنعت اقدام نمایند. مدیران شرکت مانا پلیمر با سابقه طولانی در صنعت رنگ و پوشش های صنعتی، صنعت کامپوزیت، صنعت لاستیک و رابر، بر این باور هستند که با دانش جهانی و تجربه و امکانات ایرانی موجود در کشور می بایست گامی در جهت رفع مشکلات صنعت در زمینه خوردگی و محافظت از آن بردارند.
رنگ بدون حلال به گروه خاصی از رزین ها تعلق ندارد، در واقع نگرانی های زیست محیطی صنعت رنگ و پوشش را به مصرف هرچه کمتر حلال و حتی حذف آن از مواد اولیه رنگ پیش می برد. رنگ بدون حلال به هر دو صورت تک جزئی یا دو جزئی قابل تولید است. در حالت تک جزئی، خشک شدن از طریق اکسیداسیون و به کمک مواد خشک کن انجام می گیرد. در حالت دو جزئی، اختلاط دو جزء با فاصله زمانی بسیار کوتاهی پیش از اعمال صورت می گیرد و واکنش رزین با عامل پخت، فیلم را تشکیل می دهد. عوامل مختلفی در ایجاد عیوب رنگ نقش دارند که یکی از آن ها حلال است؛ حذف حلال از مواد اولیه رنگ سبب کاهش بسیاری از عیوب می شود. تولید و مصرف رنگ های بدون حلالدارای مزایای دیگری نیز می باشد که در زیر اشاره شده است. کاهش آلودگی هوا صرفه جویی در هزینه خرید مواد اولیه و حمل و نقل صرفه جویی در انرژی مصرفی جهت تولید رنگ صرفه جویی در زمان به علت امکان اعمال لایه های رنگ با ضخامت بیش تر در هر مرحله افزایش ایمنی ساختار اپوکسی بدون حلال تفاوتی با ساختار اپوکسی پایه حلال ندارد و خواص عمومی آن مشابه مواردی است که در بخش اپوکسی پایه حلال اشاره شد. ویسکوزیته این محصول به علت عدم وجود حلال نسبتاً بالاست، این امر فرآیند اختلاط و اعمال پوشش را خصوصاً در فصول سرد سال مشکل می نماید. یکی از روش های غلبه بر این مشکل مصرف رقیق کننده های فعال می باشد که به تنظیم ویسکوزیته و پخت پوشش کمک می کنند. بطور کلی پوشش های اپوکسی فاقد حلال ضخامت بالاتری نسبت به پوشش های اپوکسی پایه حلال دارند و استفاده از هاردنر پلی آمین در آن ها ترجیح داده می شود. مانافام دارای چهار محصول تولیدی در این مجموعه می باشد که در ادامه به آن ها پرداخته شده است.
کد کالا RB000189
بارکد RBC1044
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
براقیت براق
آمادگی سازی سطحی فولاد: روغن و گریس و غیره را با مواد شوینده مناسب بردارید. پاک کردن نمک و سایر آلاینده ها با تمیز کردن آب (آب بالا). از انفجار سایشی به Sa 2 ½ استفاده کنید. پس از انفجار، سطح را به دقت از گرد و غبار ساینده و گرد و غبار با تجهیزات خلاء یا هوای تمیز تمیز تمیز کنید. توصیف پروفیل توصیه شده 80-100 میکرون است. بتن: بتن باید به طور کامل درمان شود، برای مثال 28 روز برای سیمان پرتلند معمولی و کاملا خشک با درصد رطوبت زیر سطح 4٪. بتن نیز باید تحت کنترل قرار گیرد تا عمل آب نواقصی یا آب زیرزمینی داشته باشد. گرد و غبار و مواد سست را حذف کنید. مشخصات لازم را با استفاده از انفجار سایشی خشک، انفجار سایشی مرطوب، جت آب و غیره تهیه کنید. اگر ممکن است درمان شیمیایی باشد، سطح را باید با اچینگ اسید درمان کنید. برای این منظور، تقریبا 5٪ (در وزن) محلول اسید نیتریک یا فسفر توصیه می شود. قبل از اچینگ، بتن باید اشباع شده و با آب شیرین تمیز شود تا از خوردگی اسید از میله های تقویت کننده جلوگیری شود.
شرایط نگهداری در یک انبار خشک و سرد بین 5 درجه سانتی گراد 25 درجه سانتی گراد
تولید کنندگان مانا پلیمر
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند