سیلیکون اکریلیک (مقاوم به حرارت 500-450 )

کد کالا
RB02261
موجود در انبار
این پوشش چسبندگی خوبی به سطح داشته و قابلیت حفظ خوب رنگ تحت شرایط آب و هوایی را داراست.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

رنگین زره سپاهان

صنایع شیمیایی رنگین زره سپاهان با اتکا به دانش فنی و تجربه تولید و بکارگیری مدرن ترین تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی و بکارگیری استانداردهای IPS و BS و ASTM و DIN در محصولات تولیدی این شرکت افتخار دارد خدمات تولیدی، فنی و مشاوره ای خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا در اختیار صنایع مختلف کشور از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، ماشین سازی، معادن و فلزات، صنایع تولید لوازم خانگی و بسیاری صنایع دیگر قرار دهد. صنایع شیمیایی رنگین زره سپاهان با ارایه خدمات تولیدی، آموزشی و مشاوره فنی با دارا بودن امکانات آزمایشگاهی پیشرفته، محصول و خدماتی منطبق با آخرین استانداردهای جهانی عرضه می نماید.
سیلیکون نقره ای مقاوم به حرارت C º 500-450رنگین زره سپاهان یک پوشش تک جزیی بر پایه رزین اکریلیک اصلاح شده با سیلیکون بوده وتا C º 450 مقاومت حرارتی دائم و تا دمای C º 500 مقاومت حرارتی کوتاه مدت دارد.
کد کالا RB02261
بارکد RBC986
وزن (کیلوگرم) 1.000000
تولید کنندگان رنگین زره سپاهان
آمادگی سازی سطحی سطح مورد نظر می بایست به خوبی تمیز، خشک وعاری از هر گونه آلودگی باشد و مطابق با استاندارد ISO 8504:1992 آماده سازی گردد.روغن یا گریس می بایست مطابق با استاندارد SSPC-SP1 حلال شویی گردد. این پوشش جهت اجرا بر روی سطوح فلزی ، یا پوشش دهی شده با پرایمر اتیل سیلیکات مناسب می باشد .اگر پرایمر اتیل سیلیکات آسیب دیده یا دچار زنگ زدگی شده باشد ، می بایست سطح زنگ زدایی گردد.
براقیت نیم مات
حلال رقیق کننده تینر مخصوص مقاوم به حرارت رنگین زره سپاهان
شرایط نگهداری باید در فضای سربسته و دور از اشعه مستقیم در دمای 5-35 درجه سانتیگراد نگهداری شود.
نکات ایمنی این پوشش قابل اشتعال بوده و باید دور از شعله و حرارت باشد و نیز مجری موظف ست ضمن مطالعه و رعایت شرایط MSDS این محصول در هنگام مصرف از ماسک مخصوص و دستکش ایمنی استفاده نموده و در محیط هایی که از تهویه مناسب برخوردارند عملیات اجرا انجام شود
نقطعه اشتعال Cº26
موارد کاربرد این پوشش به عنوان یک سیستم پوششی تک لایه بر روی سطح فلز سند بلاست شده ویا جهت حداکثر محافظت بر روی پرایمر زینک اتیل سیلیکات میتواند مورد استفاده قرار گیرد.این پوشش از سطوح فلزی که در معرض حرارت می باشند ،به عنوان مثال: رادیاتورها، دودکش ها ،خطوط لوله و ب
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند