بتونه اکریلیک PP1110_پیکوکالر

کد کالا
RB000094
در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
پرايمر اكريليك پیکوکالر با قابليت نفوذ و چسبندگي عالي جهت سخت كردن سطوح زيركار گچي و سيماني و زير رنگ هاي اكريليك پايه آب به كار مي رود، برای اين منظور آن را با آب رقيق كرده وتوسط قلمو، غلطك يا پيستوله روي سطح اعمال مي شود.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

پیکوکالر

رنگ های شرکت پیکوکالر، رنگهای اکریلیک که پایه آب هستند بدون بو و فاقد سرب هستند. کسانی که به فکر شستشو هستند از رنگهای روغنی استفاده می کنند و کسانی که به فکر سلامتی خود و خانواده خود هستند از رنگهای اکریلیک پیکو کالر استفاده می کنند. رنگ های اکریلیک یا پایه آب نسل جدید از رنگ های ساختمانی می باشند که با توجه به مسائل زیست محیطی و عدم استفاده از حلال های آلی و مواد مضر کاربردی این نوع رنگ ها روبه افزایش است.
پرايمر اكريليك پیکوکالر با قابليت نفوذ و چسبندگي عالي جهت سخت كردن سطوح زيركار گچي و سيماني و زير رنگ هاي اكريليك پايه آب به كار مي رود، برای اين منظور آن را با آب رقيق كرده وتوسط قلمو، غلطك يا پيستوله روي سطح اعمال مي شود. اين محصول با نفوذ درترك هاي سطحي و پركردن سطوح متخلخل و با قدرت جذب زياد، علاوه بر ايجاد چسبندگي بسيارعالي براي اعمال رنگ نهائي پوشش دهي عالي ايجاد مي کند و نيز با ترکيب شدن با رنگ های پايه آب، پايداري رنگ و حالت کشساني آن را افزايش مي دهد. همچنين با اعمال پرايمر پیکوکالر بر روی لايه نهايي رنگ آميزي شده مي توان سطحي کاملا ضد آب و قابل شستشو ايجاد کرد.
کد کالا RB000094
بارکد RBC1297
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان پیکو کالر
آمادگی سازی سطحی سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا گرد و خاك از سطح زدوده شود ( در صورتيكه سطح شوره زده باشد بايد حتما با استفاده از برس تميز گردد ) همچنين سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی می بایستی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و چربی و حتی رنگهای قدیمی گردد تا سطحي قابل اعتماد حاصل شود. براي سطوح سیمانی از روش واتر جت جهت تمیز کردن سطح می توانید استفاده نمائيد، قبل از اعمال سيلر، از خشک شدن کامل سطح اطمينان حاصل كنيد.
شرایط نگهداری محتویات ظرف را در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهويه مناسب نگهداری نمائید بعد از مصرف، درب ظرف را محکم ببندید. بهترين زمان مصرف در صورت رعايت شرايط انبارداري مناسب تا ۳۰ ماه پس از تاريخ توليد مي باشد.
نکات ایمنی در صورت تماس با چشم، با آب زياد شستشو داده و به پزشك مراجعه نماييد. محتویات ظرف در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهويه مناسب نگهداری شود. از یخ زدگی پوشرنگ جلوگیری گردد.
نوع رنگ آکریلیک
زمان اعمال لايه بعدي حداكثر 3 ساعت زمان خشک شدن بستگي به جريان هوا، دمای محيط، ميزان رطوبت ، ضخامت و تعداد لايه ها دارد.
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند