رویه کفپوش اپوکسی پایه آبی ماناپلیمر

کد کالا
RB07133
موجود در انبار
مقاومت شیمیایی و سایشی این محصول در قیاس با کفپوش اپوکسی بدون حلال اندکی ضعیف تر است، با این وجود مزایای آن بعنوان یک محصول پایه آب قابل چشم پوشی نیست.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

ماناپلیمر

سالها فعالیت و تجربه در شرکت های تولید کننده رنگ و پوششهای صنعتی، شرکت های مهندسین مشاور، شرکت های پیمانکار و مجری پوشش های حفاظتی و شرکت های بازرگانی، مدیران این شرکت را بر آن داشت تا با تاسیس شرکتی تخصصی نسبت به رفع مشکلات موجود در صنعت اقدام نمایند. مدیران شرکت مانا پلیمر با سابقه طولانی در صنعت رنگ و پوشش های صنعتی، صنعت کامپوزیت، صنعت لاستیک و رابر، بر این باور هستند که با دانش جهانی و تجربه و امکانات ایرانی موجود در کشور می بایست گامی در جهت رفع مشکلات صنعت در زمینه خوردگی و محافظت از آن بردارند.
این رنگ ها با هدف جایگزینی حلالهای آلی با آب که مایعی غیرسمّی و غیرآتش زا است، ایجاد شدند. در تولید و اعمال رنگهای پایه آب، آب به عنوان حلال یا رقیق کننده به کار گرفته می شود که سبب سازگاری با محیط زیست و اعمال آسان این رنگ ها می شود.این رنگ ها معمولا بر اساس پلی اورتان، پلی اکریلات، پلی وینیل اتر، آلکید و اپوکسی پایه آب ساخته می شوند. امروزه رنگ های پایه آب کاربرد گسترده ای در حوزه های مختلف نظیر خودروسازی، معماری و ساختمانی، صنایع بسته بندی، حمل و نقل، خط کشی جاده و خیابان پیدا کرده است. موارد زیر مزایای رنگ های پایه آب را بیان می کند. قابل اعمال بر روی اکثر سطوح زمان خشک شدن سری بدون بو با دوام حفظ فام در طی زمان قابلیت ارتجاعی بالاتر نسبت به رنگ های پایه حلال مزایای رنگ های پایه آب، توجه بسیاری را به تولید و مصرف رنگ اپوکسی پایه آب به عنوان کفپوش جلب کرده است. در زیر به مزایای اپوکسی پایه آب مخصوص کف اشاره شده است. مواد آلی فرّار بسیار اندک بدون بو غیرقابل اشتعال زمان کوتاه خشک شدن و اعمال دوباره عدم نیاز به حلال جهت تمیزکاری
کد کالا RB07133
بارکد RBC3374
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
براقیت نیم مات
آمادگی سازی سطحی بسترهای بتنی باید توسط ابزارهای مکانیکی آماده شوند، بتن ضعیف باید برداشته شود و نقص های سطح مانند خالی باید کاملا در معرض و تعمیر قرار گیرد. بستر بتنی یا سیمان باید به منظور رسیدن به یک سطح حتی درازا برود. قبل از استفاده از محصول، گرد و غبار، خاک، روغن، روغن باید کاملا از تمام سطوح جدا شود.
شرایط نگهداری در ظروف مهر و موم اصلی در انبار خشک و سرد بین 10 تا 30 درجه سانتیگراد نگهداری کنید.
تولید کنندگان مانا پلیمر
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند