رويه سيليكونی خالص

کد کالا
RB07160
موجود در انبار
بر روي تمامي فلزات، بتن، آزبست، سيمان و يا سطوحي كه در آن مقاومت حرارتي تا 250 درجه سانتي گراد مورد نياز است ، قابل اعمال است.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

نیلی فام

شركت مهندسي شيميايي و رنگ سازي نيلي فام ري سال1381 با هدف توليد انواع رنگ هاي صنعتي با ظرفيت 6500 تن در سال، به بهره برداري رسيد. واحد توليد شركت از نظرجغرافيايي در شهرك صنعتي شمس آباد، كه از لحاظ دسترسي و هزينه هاي حمل در صنعت رنگ يكي از بهترين موقعيت هاي استقرار مي باشد، واقع گرديده است. واحد توليد نيلي فام با دارا بودن تجهيزات و دستگاه هاي متعدد شامل: آسياب و ميكسرهاي با توان متفاوت 10 تا 100 اسب بخار ركورد توليد 10تن رنگ صنعتي در يك شيفت كاري را در سال 1393 دارا مي باشد. بزرگترين و ارزنده ترين دارايي شركت، نيروهاي انساني مجرب و با احساس مسئوليت بالا مي باشد كه در كنار تجهيزات سخت افزاري در راستاي كنترل كيفيت دقيق مواد اوليه و محصولات از يك سو انجام آزمايشات مربوط به تحقيق و توسعه ي محصولات جهت به روز بودن، مبني بر افزايش كيفيت محصول همگام با ايجاد بهينه ترين قيمت، در دستيابي بازارهاي بين المللي همچون گرجستان، تركمنستان، استراليا و هند ياري نموده است.
رنگ های سیلیکونی دارای ویژگی هایی از قبیل : مقاومت حرارتي تا 250 درجه ي سانتي گراد مقاومت حلالي و شيميايي خوب مقاومت در برابر هوازدگي قابليت حفظ براقيت خوب
کد کالا RB07160
بارکد RBC3372
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
براقیت نیم مات
حلال رقیق کننده تينر سيليكوني NF-T-3
آمادگی سازی سطحی سطح زير كار بايد تميز و عاري از هرگونه چربي و آلودگي ،روغن و رطوبت باشد.عمل تميز كاري توسط شوينده هاي مـنـاسـب انـجـام مي شود چنانچه سطح زير كار صاف و صيقلي باشد (اعمال بر روي پرايمر)،توسط سنباده يا ابزار مناسب ديگر سطح را سائيده و سپس تميز و خشك نماييد.
نقطعه اشتعال 25°C
تولید کنندگان نیلی فام
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند