Promo 1Promo 2

روغن تاپ

کد کالا
RB00065
‎47ریال
موجود در انبار
تاپ اویل با پوششی با دوام و مستحکم رنگ طبیعی مات سطوح چوبی را حفظ می کند و در برابر حوادث روزمره و معمول خانگی مثل ریختن آبمیوه ها، آب، نوشیدنی های گازدار، قهوه، چای مقاوم می باشد.

راهنمای واحد اندازه ها

test

ازمو

تاریخچه ازمو از حدود 100 سال پیش از کارگاه چوب بری کوچکی شروع شد. مالکان این کارگاه همان زمان با اجرای سازه های چوبی از پوسته کردن و ترک خوردن چوب هایشان شکایت می کردند. کوشش و همت آن ها برای تولید پوشش ها و رنگ های چوب بهتر پایه و اساس شرکت ازمو را بنا نهاد. امروزه ازمو آلمان یکی از شرکت های پیشرو در تولید پوشش ها، رنگ ها و روغن های طبیعی برای چوب های فضای داخل و خارج، چوب های ترمو و اشباع شده در جهان است. این پوشش ها و رنگ های مخصوص چوب را بی شک می توان برای تمامی کاربردهای متداول چوب مثل: نمای چوبی ساختمان، آلاچیق های چوبی، فنس ها و پرگولا ها، انواع مبلمان باغی و شهری که از چوب ساخته شده باشند، کلبه های چوبی، انواع سازه های چوبی، مجسمه ها، درب ها و پنجره های تمام چوب، پارکت ها و کفپوش های چوبی، انواع کابینت ها و کمد های تمام چوب یا روکش طبیعی، مبلمان و لوازم منزل چوبی، کابینت ها و اسباب بازی های چوبی با اطمینان کامل پیشنهاد نمود.
این محصول بعلت روغنی بودن و ساختار ریز متخلخل خود، اجازه نفس کشیدن به سطح چوب می دهد، در نتیجه پوسته پوسته نمی شود و ترک یا تاول نمی زند و برای محیطهای با رطوبت بالا بویژه سطوح فوقانی کابینت چوبی آشپزخانه بسیار مناسب می باشد مقاوم به مواد شیمیایی، با ماندگاری و دوام طولانی، مقاوم به جذب رطوبت و گرد و غبار
کد کالا RB00065
بارکد 9900000001315
کشور سازنده آلمان
کارخانه های تولید کننده ازمو
موارد کاربرد جهت تیمار وسایل چوبی بویژه سطوح فوقانی کابینت چوبی آشپزخانه
مقدار پوشش در سطح 6 متر مربع دردو دست
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 1 میلیون
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند

  1. قلم مو رنگ طبیعی
    قلم مو رنگ طبیعی
    از حداقل ‎4٬360ریال