رنگ پلاستیک شکیبا

کد کالا
RB02302
موجود در انبار
پوشرنگ مادر رنگ پلاستیک دارای زمان خشک شدن مناسبی بوده و در برابر نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش مقاوم است. لذا جهت مصارف دیوار نویسی و پارچه نویسی نیز کاربرد وسیع دارد. مقاومت بالاي شستشو تا 2000 دور، خشك شدن سريع، قلم خوري مناسب، چسبندگي عالي، سهولت اجرا و قابليت رقيق شدن با آب، نداشتن بوي نامطبوع و سازگاري با محيط زيست از مزاياي اين پوشرنگ است

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

رنگ شکیبا

شرکت کامل رنگ شکیبا با هدف تولید انواع رنگها و پوششهای صنعتی، اتومبیلی، دریایی، ترافیکی،ساختمانی، کفپوش و انواع تینر در سال 1371 در کیلومتر 22 جاده مخصوص کرج با دریافت مجوز از صنایع استان تهران تأسیس گردیده است. با توجه به نوع نگرش و دیدگاه مدیران و اعتقاد به خرد جمعی و انجام کار کارشناسی و با بهره گیری از امکانات آزمایشگاهی و با کمک متخصصین کارآمد و استفاده از دانش فنی روز موفق به تولید و عرضه انواع رنگها در زمینه های مختلف گردید.
پوشرنگ پلاستیک شکیبا بر پایه كوپليمر وينيل استات تولید شده است. این رنگ ها را می توان در درصدهای مختلف به پوشرنگ های پلاستیک و نيم پلاستيك بر پایه P.V.A اضافه کرد و به فام دلخواه دست یافت. با توجه به اینکه میزان پیگمنت رنگی بکار رفته در فرمولاسیون این مادر رنگها بسیار بالاست لذا این مادر رنگ ها از قابلیت رنگ دهی بسیار خوبی برخوردار می باشند، بنابراین با حداقل مصرف مادر رنگ، می توان فام مطلوب را ایجاد نمود. همچنین از این مادر رنگها به طور مستقیم در رنگ آمیزی سطوح داخلی و خارجي ساختمان (سطوح گچی، سیمانی، آجری، آردواز و چوبی ) استفاده می شود. .
کد کالا RB02302
بارکد RBC1132
وزن (کیلوگرم) 1.000000
تولید کنندگان شکیبا
آمادگی سازی سطحی سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی و چربی پاک کرده و تا خشک شدن کامل آن صبر نمائید. پوسته های رنگ های قدیمی بایستی از سطح زدوده شده و سطحی صاف بدست آید ( بنا بر ضرورت ، جهت از بین بردن رنگهای قبلی می توان از سنباده استفاده کرد) . در صورتیکه سطح شوره زده باشد ، باید حتما با استفاده از برس تمیز گردد . سطوح فلزی می بایستی از هرگونه زنگ زدگی و براده،عاری گردند.
براقیت براق
مقدار پوشش در سطح 7 - 8 مترمربع بر لیتر
شرایط نگهداری محتویات ظرف را در محیط خشک ، خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری نمائید . بعد از مصرف ، درب ظرف را محکم ببندید. توصیه میشود این محصول را حداكثر ظرف مدت 12 ماه از تاریخ تولید مصرف نمائید .
نکات ایمنی برای كنترل كردن خطرات تماس با سرب و دیگر مواد خطرناک باید از تجهیز ات محافظ مناسب مانند ماسکهای تنفسی ( مصوبه NIOSH ) و لوازم مناسب استفاده گردد و پس از اتمام كار محیط را كاملا تمیز نمود
نقطعه اشتعال 38 درجه سانتی گراد
نوع رنگ پلاستیک
زمان اعمال لايه بعدي حداقل 24 ساعت
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند