رنگ نما

کد کالا
RB02300
موجود در انبار
سرعت خشک شدن بالا ، سهولت اجراء و سازگاری با محیط زیست از مزایای این رنگ می باشد. عموما جهت سطوح داخل ساختمان خصوصا رنگ آمیزی سقف ها پیشنهاد می شود.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

رنگ شکیبا

شرکت کامل رنگ شکیبا با هدف تولید انواع رنگها و پوششهای صنعتی، اتومبیلی، دریایی، ترافیکی،ساختمانی، کفپوش و انواع تینر در سال 1371 در کیلومتر 22 جاده مخصوص کرج با دریافت مجوز از صنایع استان تهران تأسیس گردیده است. با توجه به نوع نگرش و دیدگاه مدیران و اعتقاد به خرد جمعی و انجام کار کارشناسی و با بهره گیری از امکانات آزمایشگاهی و با کمک متخصصین کارآمد و استفاده از دانش فنی روز موفق به تولید و عرضه انواع رنگها در زمینه های مختلف گردید.
رنگ نما کامل رنگ شکیبا بر پایه رزین های پلی وینیل استات (P.V.A ) تولید شده است. این رنگ جهت کلیه سطوح ( گچی ، سیمانی ، آجری ، آردواز ، کاغذ دیواری و چوبی ) داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.
کد کالا RB02300
بارکد RBC1130
وزن (کیلوگرم) 1.000000
تولید کنندگان شکیبا
آمادگی سازی سطحی آماده سازی در ابتدا شامل جدا نمودن نقاط سست ، باز نمودن شکافها و درزها ، جدا کردن رنگهای پوسته شده از روی سطح می باشد . ( بنابر ضرورت جهت از بین بردن رنگهای قبلی می توان از سنباده استفاده کرد ) همچنین سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی می بایست تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و چربی بوده تا زمانی که سطح قابل اعتماد حاصل شود
شرایط نگهداری محتویات ظرف را در محیط خشک ، خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری نمائید . بعد از مصرف ، درب ظرف را محکم ببندید . از یخ زدگی رنگ جلوگیری شود . زمان انقضاء این محصول يك سال پس از تاریخ تولید می باشد.
نکات ایمنی رای کنترل کردن خطرات تماس با سرب و دیگر مواد خطرناک باید از تجهیزات محافظ مناسب مانند ماسکهای تنفسی ( مصوبه NIOSH ) و لوازم مناسب استفاده گردد و پس از اتمام کار محیط را کاملا تمیز نمود .
نوع رنگ پلاستیک
زمان اعمال لايه بعدي 3 ساعت
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند