رنگ مالریت آنتی باکتریال

کد کالا
RB0280
موجود در انبار
مالريت W بعلت دارا بودن تركيبات نانو نقره و تركيبات ضدباكتری غيرمضر، نسبت به طيف وسيعی از باكتری های هوازي و بی هوازی و قارچ‌های موجود در محيط‌ زندگي انسان و بخصوص محيط‌های بيمارستانی از جمله اشريشيا كلای (Escherichia Coli)، استافيلوكوك ارئوس (Staphylococcus aureus)، و سودوموناس آئروژينوزا (Pseudomonas aeruginosa) مؤثر بوده و براي استفاده در محيط بيمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، و مطب پزشكان و مانند آنها ايده‌آل است.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

هاویلوکس

شركت رنگسازی هاويلوكس در سال 1339 شمسی تاسيس و بمنظور توليد انواع رنگ ها و پوشش های ساختمانی و صنعتی به بهره برداری رسيد. با افزايش حجم توليد محصولات، محل كنونی شركت در زمينی به مساحت پنجاه هزار متر مربع در ده كيلومتري غرب تهران (حدفاصل بزرگراه و جاده مخصوص تهران ـ كرج) آماده گرديد و شركت به مكان اخير انتقال يافت. واحد توليد رزين شركت در سال 1373 بااستفاده از ماشين آلات مدرن اروپايی راه‌اندازی گرديد كه علاوه بر مصارف داخلی شركت، بخشی از مصارف ساير توليدكنندگان رنگ را نيز تامين می نمايد.
مالريت Wيک رنگ امولسيونی پايه‌آب ضدباكتری حاوی يون‌های نقره بر اساس رزين‌های آکريليک برای استفاده در سطوح داخلی مي‌باشد. مالريت W دارای قدرت پوشش بسيار خوب بوده و قابل شستشو است. اين محصول فاقد بوی نامطبوع، حلال (تينر) و پلاستی‌سايزربوده و سازگار با محيط زيست می باشد.- محلول در آب، بدون بو و سازگار با محيط زيست - ضدباكتري، حاوي نانو نقره - قابليت شستشو (سايش تر) : کاملا مقاوم در برابر شستشو (نوع مات، كلاس 2 و نوع نيم‌براق كلاس 1) - دارای ويژگی تنفس لايه رنگ در نوع مات . (مقدار Sd کمتر از ۱/۰ متر) - قدرت پوشش بسيار خوب، کاربری آسان و اجرای سريع
کد کالا RB0280
بارکد RBC695
وزن (کیلوگرم) 1.000000
تولید کنندگان هاویلوکس
آمادگی سازی سطحی براي حصول اطمينان از دوام و چسبندگی خوب رنگ به سطح لازم است سطح مورد رنگ‌آميزی بدون عيب، خشک، تميز و عاری از ذرات خارجی باشد. ـ سطوح گچی، پانل‌های گچی (رنگ نشده) : در صورت وجود ناهمواری در سطح، ابتدا آنها را بوسيله سنباده برطرف و در صورت لزوم بتونه نموده، گرد و غبار سطح را تميز کنيد. ديوارهای گچی با جذب زياد را بوسيله آستری کاپازول آستر کنيد. ديوارهای فشرده وصاف را می توان با استفاده از آستری کاپاگروند (يا مالريت رقيق) آستر کرد تا چسبندگی رنگ روی سطح افزايش يابد. ـ سطوح بتنی : باقيمانده روغن قالب در روی سطح را کاملا تميز کنيد. قسمت های پودری شده بتن را از روی سطح برداريد. با استفاده از پرايمر كاپازول يا آستری كاپاگروند سطح را آستر كنيد. ـ سطوح سيمانی : سطوح سيماني محکم با قدرت جذب معمولی نياز به آماده‌سازی خاصی ندارند. سطوح سيمانی متخلخل و زبر را بوسيله آستری کاپازول يا کاپاگروند آستر کنيد. ـ سطوح رنگ شده سالم : ديوارهای با رنگ امولسيونی مات نياز به آماده‌سازی خاصی ندارند. ولی ديوارهای با رنگ امولسيونی براق بهتر است با يک لايه کاپاگروند آستر شوند. در مورد ديوارهای رنگ شده با رنگ‌های روغنی لازم است قبل از رنگ‌آميزی، سطح با استفاده از سنباده كمي زبر و آماده شود. ـ سطوح رنگ شده معيوب : رنگهای پوسته شده و طبله کرده بايد کاملا از روی سطح جدا شوند و سپس با استفاده از آستری كاپاگروند آستر شوند. ـ سطوح آلوده به روغن يا دوده : لکه‌های روغن يا دوده را با محلول آب و مايع ظرفشويی بشوييد و اجازه دهيد تا سطح کاملا خشک شود. سطح را با يک لايه کاپاگروند آستر کنيد.
براقیت مات
شرایط نگهداری محيط خنک و دور از تابش خورشيد. از يخ زدگی محافظت شود. برای حصول بهترين نتيجه، توصيه مي‌شود اين محصول ظرف ۸ ماه از تاريخ توليد مصرف شود. دور از دسترس کودکان نگهداری گردد. درصورت تماس با چشم، بلافاصله با آب فراوان شستشو گردد.
نکات ایمنی بمنظور حفظ غلظت مواد مؤثره ضدباكتري، توصيه مي‌شود فقط به فام‌های روشن (حداكثر 5% مادررنگ) تنظيم و استفاده گردد.
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند