رنگ براق کوارت_سحر

کد کالا
RB002
-20%
موجود در انبار
از رنگ های روغنی پر مصرف و محبوب در ایران می توان به رنگ های روغنی بر پایه ی رزین های آلکیدی اشاره کرد که حلال تینر می باشند و در سه نوغ مات ،نیم براق و براق تولید می شود.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به قیمت های ویژه رنگ فروشان و توزیع کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور رسمی ارائه میگردد.
  • رنگ فروشان محترم جهت سفارش کلی نیاز به ارائه مجوز اتحادیه می باشند.

تماس با شماره 02177976009 جهت قیمت

رنگ سحر

شرکت مجتمع صنایع رنگ سحر (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال 1365 در زمینه تولید وساخت انواع رنگهای ساختمانی و صنعتی، آغاز نمود، با توجه به شرایط حا کم بر کشور، در آن دوره ، ( نظیر جنگ تحمیلی و تبعات آن) و حتی سالها پس از آن ، مدیران جوان شرکت ، مصمم گردیدند تا همه توان خود را در جهت نیل به اهداف عالیه شرکت که همانا ، تولید محصولات با کیفیت مطلوب مطابق با الزاما ت استاندارد ملی و نیازهای بازار، و جلب رضایت مشتریان خود، به کار گیرند که خوشبختانه تا کنون نیز، با اتکا به نیروی لایزال الهی و تلاشهای مستمر، موفق گردیدند در توسعه این صنعت گام های موثری برداشته و جایگاه مناسبی را در صنعت رنگ کشور و حتی در زمینه صادرات رنگ به کشور رومانی (در یک دوره چند ساله) کسب نمایند.
اخیراٌ شرکت رنگ سازی سحر اقدام به تولید رنگ های روغنی بدون سرب کرده است که تا به حال چنین اقدامی در کشوربی سابقه بوده است و یک امتیاز وامری خیر در جهت ساخت رنگ های دوستدار محیط زیست می باشد. از رنگ های روغنی پر مصرف و محبوب در ایران می توان به رنگ های روغنی بر پایه ی رزین های آلکیدی اشاره کرد که حلال تینر می باشند و در سه نوغ مات ،نیم براق و براق تولید می شود. کاربرد: رنگ های روغنی به سبب ساختار شیمیایی به کار برده شده مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی و جوی دارند و قابل شست و شو هستند. این رنگ سازگاری بسیار مناسبی بر روی فلزات دارد و وقتی رنگ را بر روی سطوح فلزی اعمال می کنید تا سال های سال رنگ کیفیت خود را حفظ کرده و از زنگ زدن جلوگیری می نماید ، از دیگر موارد استفاده:
کد کالا RB002
بارکد RBC1325
وزن (کیلوگرم) 1.5000
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان رنگ سحر
حلال رقیق کننده تینر روغنی
شرایط نگهداری محيط سرپوشيده خشك و خنك (35 ـ 5 درجه سانتيگراد)، دور از تابش خورشيد، و دارای تهويه مناسب نگهداری گردد. توصيه می شود اين محصول ظرف 18 ماه از تاريخ توليد مصرف شود.
نکات ایمنی از دسترس اطفال دور نگهداشته شود. هنگام اعمال در فضای بسته از تهويه مناسب استفاده شود. از شعله دور نگهداريد.
نوع رنگ روغنی
موارد کاربرد رنگ های روغنی به سبب ساختار شیمیایی به کار برده شده مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی و جوی دارند و قابل شست و شو هستند. این رنگ سازگاری بسیار مناسبی بر روی فلزات دارد و وقتی رنگ را بر روی سطوح فلزی اعمال می کنید تا سال های سال رنگ کیفیت خود را حفظ کرده
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 2 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته