رنگ اکریلیک محلول در آب آرتیستون

کد کالا
RB000538
موجود در انبار
از دیگر خصوصیات این رنگ مقاومت سایشی بالا، عدم جذب گرد و غبار و شستشوی سریع و آسان با آب (Self cleaning) اشاره کرد که آن را از رنگ پلاستیک متمایز می سازد. پیشنهاد می شود جهت افزایش طول عمر، زیبایی و یکنواختی فیلم حاصله استفاده از پرایمر بتون اپوکسی یا اکریلیک به عنوان لایه اول توصیه میگردد .

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

الوان

رنگ الوان (شرکت تعاونی توليد رنگ و رزین الوان) با ارائه محصولاتی با کيفيت پایدار توانسته طي بیش از سه دهه فعاليت مستمر خود مهمترین و بزرگترین سرمایه را که اعتماد مشتری است ، کسب نماید . داشتن نيروی انسانی شایسته و متخصص با تجربیات میدانی و حرفه ای در بخش های مختلف شرکت توليدی رنگ الوان بعنوان بزرگترین سرمایه های درون سازمانی محسوب ميشود ، اعتقاد به رعايت استانداردها در کنترل کیفیت مواد اولیه ؛ ، محصول نیمه ساخته، فرایند تولید ، لوازم بسته بندی و محصول نهایی عامل و رمز دستیابی به این کیفیت پایدار و پیوسته محسوب مي گردد.
این رنگ برپایه رزین اکریلیک محلول در آب جهت سطوح گچی، آجری، بتونی، سیمانی در فضای داخلی و خارجی ساختمان ها طراحی شده است .از جمله خواص عمومی آن می توان خشک شدن سریع، چسبندگی عالی، مقاومت جوی مناسب ، مقاومت عالی در برابر نور خورشید ، ثبات رنگ ، عدم زرد گرایی و مقاومت رطوبتی خوب اشاره نمود .
کد کالا RB000538
بارکد RBC1013
وزن (کیلوگرم) 1.000000
تولید کنندگان الوان
آمادگی سازی سطحی – سطح زیر کار بایستی از کلیه آلودگی ها نظیر چربی روغن و…. با استفاده از روشهای مناسب شامل ، شستشو با شوینده ها و تینر شستشوی آرتیستون و… عاری گردد . – سطح زیر کار باید کاملا پایدار ، خشک و عاری از رطوبت باشد در غیر اینصورت رنگ پوسته کرده و از سطح جدا میگردد . – در صورتیکه رنگ روی سطوح رنگ آمیزی شده قبلی اعمال شود ، بایستی سطح زیرین کاملا سنباده خورده و پرداخت شود.
براقیت مات
شرایط نگهداری – دمای محیط هنگام رنگ آمیزی بایستی حداقل ۳ درجه سانتیکراد بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد تا از تشکیل قطرات آب روی سطح جلوگیری شود . – درجه حرارت محیط و سطح کار حین رنگ آمیزی بین ۴۰-۱۰ درجه سانتیگراد می باشد
نکات ایمنی – بدلیل مضر بودن استنشاق مداوم بخارات حلال این رنگ در فضاهای بسته استفاده از ماسک، عینک و همچنین تهویه هوا حین رنگ آمیزی ضروری است . – در صورت تماس با پوست وچشم با آب زیاد شستشو و به پزشک مراجعه شود .
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند