رنگ استخری آرتیستون

کد کالا
RB02256
موجود در انبار
جهت افزایش طول عمر رنگهای استخری و آب بندی نمودن در استخر توصیه می گردد یک لایه از پرایمر بتون اپوکسی در بدو کار روی سطح اجرا و کلیه درزها و ترکها توسط بتونه اپوکسی پر شده سپس رنگ استخری اعمال گردد .

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

آرتیستون

شرکت رنگ آرتیستون فعالیت رسمی خود را در زمینه های مشاوره فنی و مهندسی و تولید و اجرای ، رنگهای صنعتی و ساختمانی ازسال ۱۳۸۸ آغازکرده است. واحدهای موثر برکیفیت شرکت بابرخورداری ازسیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد و براساس خط مشی کیفیت شرکت که تولید واجرای محصولات با کیفیت بالا ،رضایت و ارزش آفرینی برای مشتری و بهبود مستمر است،گام بر میدارند. کیفیت همواره بهترین انگیزه مشتریان برای انتخاب محصولات ما بوده و از اینرو برای جلب و حفظ اعتماد واطمینان مشتریان همواره تولید محصولات با کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردها سرلوحه کار ما قرار داشته است. رضایتمندی و وفاداری مشتریان پشتوانه محکم برای رسیدن به اهداف بزرگ ما است .
این رنگ براساس رزین وینیلی ترموپلاست طراحی گردیده و از مقاومت خوبی در برابر آب ،رطوبت و شرایط محیطی برخوردار بوده و فیلم حاصل از این رنگ چسبندگی بسیار خوبی به سطوح فلزی ، سیمانی ، آجری داشته و نمای بسیار زیبایی ارائه میدهد.
کد کالا RB02256
بارکد RBC1014
وزن (کیلوگرم) 1.000000
تولید کنندگان آرتیستون
آمادگی سازی سطحی – سطح زیر کار بایستی از کلیه آلودگی ها نظیر چربی روغن و…. با استفاده از روشهای مناسب شامل ، شستشو با شوینده ها و تینر شستشوی آرتیستون و… عاری گردد . – سطح زیر کار باید کاملا خشک باشد . – چنانچه این رنگ روی سطوح رنگ آمیزی شده قبلی اجرا میگردد ، رنگ قدیمی باید توسط برس سیمی تا حد امکان برداشته شود .
براقیت براق
شرایط نگهداری – دمای محیط هنگام رنگ آمیزی بایستی حداقل ۳ درجه سانتیکراد بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد تا از تشکیل قطرات آب روی سطح جلوگیری شود . – درجه حرارت محیط و سطح کار حین رنگ آمیزی بین ۴۰-۱۰ درجه سانتیگراد می باشد
نکات ایمنی – بدلیل مضر بودن استنشاق مداوم بخارات حلال این رنگ در فضاهای بسته استفاده از ماسک، عینک و همچنین تهویه هوا حین رنگ آمیزی ضروری است . – بدلیل وجود حلال این رنگ قابل اشتعال بوده و بایستی از حرارت ، جرقه و شعله دور نگهداشته شود . – در صورت تماس با پوست وچشم
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند