رنگهای هوا خشک کرومات

کد کالا
RB0786-1
موجود در انبار
این محصول بر پایه آلکید رزین بلند روغن ( (long oil بوده است.

قابل توجه خریداران محترم:

  • به دلیل شیوع کرونا تمامی کالاهای ارسالی طبق پروتکل وزارت بهداشت ضدعفونی میگردد.
  • قیمت تک فروشی قیمت درج شده روی کالا می باشد.
  • تمامی قیمت های عمده فروشی رنگ توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به قیمت های ویژه رنگ فروشان و توزیع کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور رسمی ارائه میگردد.
  • رنگ فروشان محترم جهت سفارش کلی نیاز به ارائه مجوز اتحادیه می باشند.

رنگ کرومات

شرکت رنگ کرومات از سال 1366 شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر در زمینی به مساحت یک هکتار واقع در شهرک صنعتی عباس آباد، در زمینه تولید انواع رنگهای ساختمانی، صنعتی، چسب چوب و غیره مشغول به فعالیت است. این کارخانه دارای 2 آزمایشگاه مجهز، با تجهیزات کامل جهت کنترل کیفی محصولات و نیز اجرای دقیق مقررات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی می باشد. طرح توسعه این کارخانه با چشم انداز تولید و توزیع محصلات جدید با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات تولید و بسته بندی در دست اقدام می باشد.
-رنگ رقیق شده را می توان با استفاده از قلم مو ، غلطک ویا پیستوله مصرف نمود. - بهترین شرایط رنگ آمیزی عبارت است از ؛ 1/ رطوبت نسبی 80% 2/ دمای محیط بین 45-10 درجه سانتیگراد و دمای سطح 35-10 درجه سانتیگراد .
کد کالا RB0786-1
بارکد RBC2730
وزن (کیلوگرم) 1.0000
کشور سازنده ایران
نکات ایمنی از تماس این محصول با دست و چشم بوسیله دستکش و عینک مخصوص کار جلوگیری بعمل آورید. در هنگام رنگ آمیزی جهت جلوگیری از استنشاق حلال ونیز سایرمواد شیمیائی بکار رفته در محصول نهائی از ماسک مناسب استفاده نمائید. بهترین زمان مصرف این محصول ،12 ماه پس از تاریخ تو
آمادگی سازی سطحی سطح مورد نظر باید عاری از هر گونه گردوغبار، رطوبت ،چربی و رنگهای پوسیده قبلی باشد.جهت افزایش مقاومت و خوردگی ابتداء بتونه و سپس آستر نمائید. محتویات ظرف را کاملاً یکنواخت، سپس به میزان مناسب با حلال مخصوص (ترجیحاً حلال مخصوص کابینتی) رقیق نمایید.این رنگ ، آماده مصرف روی سطح مورد نظر جهت اجراء می باشد.
شرایط نگهداری این محصول را در دمای بین 40 -10 درجه سانتیگراد نگهداری نمائید. هنگام رقیق نمودن و نیز استفاده از این محصول از استعمال دخانیات جداً خودداری فرمائید. این محصول را در معرض مستقیم آتش قرار ندهید.
زمان اعمال لايه بعدي فاصله اجراء بین هر لایه بسته به دمای محیط، حداقل نیم ساعت و زمان خشک شدن کامل آن24 ساعت پس از اجراء لایه آخر می باشد.
تولید کنندگان کرومات
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته