بتونه ی اکریلیک

کد کالا
RB000480
در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
این محصول از ترکیبات پلیمری ساخته شده که مقاومت ضد ترک و کشسان پس از خشک شدن بروز میدهد. اجرای آسان و یکنواخت از خصوصیات بارز آن می باشد.این محصول دربسته بندی های 1 ,4 ,10 و20 کیلویی در دسترس می باشد

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

نیوکالر

فعالیتهای این مجموعه در صنعت رنگ از سال ۱۳۲۰ با واردات رنگ آغاز گردید. درسال ۱۳۶۰ این مجموعه با تولید رنگهای الکیدی و پلاستیک قدم به عرصه تولید صنعتی گذاشت و در سال ۱۳۸۰ به عنوان پیشرو در تولید رنگهای اکریلیک یا پایه آب در ایران با نام تجاری نو رنگ دامنه فعالیتهایش را گسترده تر نمود . نو رنگ پوشش در راستای رسیدن به دو هدف اصلی خود یعنی حذف رنگهای مضر پایه حلال و جایگزینی رنگهای آب پایه و سازگار با شرایط آب وهوای کشور و نیز راه اندازی سیستم ترکیب رنگ کامپیوتری با انتقال تکنولوژی و دانش فنی از دو شرکت thecno plan آلمان cps color هلند اولین مرکز تولید رنگهای اکریلیک کامپیوتری در بازار رنگ را تاسیس نمود.
روش مصرف:1-جهت سطوح نو و بکر و رنگ نشده گچی. ابتدا می بایست ناهمواری های احتمالی را توسط سنباده همسطح و درزهای مویین را با نوک کاردک باز و سپس توسط آستراکریلیک نیوکالر پوشاند.2-بتونه را در درزها و محل های مورد نیاز در دومرحله و با فاصله , بین هرلایه اعمال کنید و پس از سنباده نهایی مجددا یک لایه آستراکریلیک را بروی آن اجرا نمایید تا بتونه به استحکام برسد .3-جهت سطوح رنگ شده که نیازی به لکه گیری وتسطیح توسط بتونه را دارند , پس ازاعمال بتونه یک لایه رنگ رقیق شده را بعنوان آستر و سپس از رنگ دی کالر بعنوان پوشش نهایی استفاده نمایید.4-در کلیه مراحل فوق هیچگونه ماده ای ازقبیل مل , کربنات و … به بتونه اضافه نگردد و دقت شود این محصول از یخ زدگی محافظت گردد.
کد کالا RB000480
بارکد RBC0745
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان نیوکالر
آمادگی سازی سطحی سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا گرد و خاك از سطح زدوده شود ( در صورتيكه سطح شوره زده باشد حتما با استفاده از برس تميز گردد). لازم است سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و چربی و حتی رنگهای قدیمی گردد تا سطحي قابل اعتماد براي اعمال رنگ حاصل شود. براي سطوح سیمانی از روش واتر جت جهت تمیز کردن سطح می توانید استفاده نمائيد ، در اين صورت بايد قبل از اعمال رنگ، از خشک شدن کامل سطح مطمئن شوید. استفاده از قبل از اعمال رنگ الزامي مي باشد.
موارد کاربرد آشپزخانه، نمای ساختمان، دیوار، سقف، کابینت، اطاق خواب، سالن پذیرایی، هال، اطاق کودک، حمام، دستشویی
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند