Promo 1Promo 2

بتونه همه کاره اکریلیک کارن

کد کالا
02493
-5%
موجود
بتونه همه کاره اکریلیک بر پایه رزین های اکریلیک پایه آب فرمول شده است. این محصول با افزوده شدن پودرهای معدنی و افزودنی های مرتبط به بتونه اکریلیک کارآمد، جهت درزگیری و تصحیح سطوح مورد رنگ آمیزی با قابلیت استفاده بر روی سطوح سیمانی ،چوبی، گچی و گچ پیش ساخته داخل و خارج ساختمان تبدیل شده است.

تماس برای قیمت

این بتونه همه کاره درای روانی و قابلیت ماله و لیسه خوری عالی بوده و به راحتی بر روی سطوح کشیده می شود و پس از خشک شدن قابلیت سمباده خوری عالی دارد. در نتیجه سطح نهایی بدست آمده پس از پایان کار بتونه کاری و سمباده، سطحی بسیار مناسب برای اعمال رنگ های ساختمانی می باشد. -چسبندگی، لیسه کشی و سمباده خوری عالی -تامین تنفس دیوار و کاهش نقاط ضعف رنگ -این محصول پایه آب بوده و تا قبل از خشک شدن به راحتی با آب شسته می شود. همچنین می توان با دستمال مرطوب آن را از روی سطوح ناخواسته جمع آوری کرد. –خشکی نهایی بسته به ضخامت کار از ۲۴ تا ۷۲ ساعت متغیر می باشد.
کد کالا 02493
کشور سازنده ایران
کارخانه تولید کننده کارن
موارد کاربرد بهترین قسمت در مورد بتونه اکریلیک این است که می توان آن را بر روی دیوار خشک و مرطوب و نمای داخلی و خارجی استفاده کرد. با این حال، بسیار مهم است که فرآیند استفاده از بتونه را بدست آوردن بهترین نتیجه بدانید.
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 1 میلیون
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته