بتونه همه کاره اکریلیک کارن

کد کالا
RB000242
در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
بتونه همه کاره اکریلیک بر پایه رزین های اکریلیک پایه آب فرمول شده است. این محصول با افزوده شدن پودرهای معدنی و افزودنی های مرتبط به بتونه اکریلیک کارآمد، جهت درزگیری و تصحیح سطوح مورد رنگ آمیزی با قابلیت استفاده بر روی سطوح سیمانی ،چوبی، گچی و گچ پیش ساخته داخل و خارج ساختمان تبدیل شده است.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

کارن

شرکت رنگ کارن توليد كننده انواع رنگهاي دكوراتيو ,هنري/ساختماني/پتينه ،پوششها ورنگهاي اختصاصي/ايزولاسيونهاومشاور'فرمولر در زمينه رنگ وپوشش است.
این بتونه همه کاره درای روانی و قابلیت ماله و لیسه خوری عالی بوده و به راحتی بر روی سطوح کشیده می شود و پس از خشک شدن قابلیت سمباده خوری عالی دارد. در نتیجه سطح نهایی بدست آمده پس از پایان کار بتونه کاری و سمباده، سطحی بسیار مناسب برای اعمال رنگ های ساختمانی می باشد. -چسبندگی، لیسه کشی و سمباده خوری عالی -تامین تنفس دیوار و کاهش نقاط ضعف رنگ -این محصول پایه آب بوده و تا قبل از خشک شدن به راحتی با آب شسته می شود. همچنین می توان با دستمال مرطوب آن را از روی سطوح ناخواسته جمع آوری کرد. –خشکی نهایی بسته به ضخامت کار از ۲۴ تا ۷۲ ساعت متغیر می باشد.
کد کالا RB000242
بارکد RBC0991
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان کارن
نوع رنگ آکریلیک
موارد کاربرد بهترین قسمت در مورد بتونه اکریلیک این است که می توان آن را بر روی دیوار خشک و مرطوب و نمای داخلی و خارجی استفاده کرد. با این حال، بسیار مهم است که فرآیند استفاده از بتونه را بدست آوردن بهترین نتیجه بدانید.
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند