آستری زیرین 652 و656_رنگ سحر

کد کالا
RB000535
در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
یک پوشش تزئینی حفاظتی می باشد. از این محصول در رنگ آمیزی دیوارها، وسایل خانگی و سطوح فلزی، همراه با رنگ روغنی براق الکیدی و در شرایط جوی معمولی استفاده می شود.

قابل توجه خریداران محترم:

  • تمامی قیمت های عمده فروشی توسط تولید کنندگان ارائه شده است.
  • جهت دسترسی به لیست قیمت تامین کنندگان ثبت نام نمائید.
  • به قیمت نهایی سبدخرید 9% ارزش افزوده محاسبه و فاکتور فروش ارائه میگردد.

رنگ سحر

شرکت مجتمع صنایع رنگ سحر (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال 1365 در زمینه تولید وساخت انواع رنگهای ساختمانی و صنعتی، آغاز نمود، با توجه به شرایط حا کم بر کشور، در آن دوره ، ( نظیر جنگ تحمیلی و تبعات آن) و حتی سالها پس از آن ، مدیران جوان شرکت ، مصمم گردیدند تا همه توان خود را در جهت نیل به اهداف عالیه شرکت که همانا ، تولید محصولات با کیفیت مطلوب مطابق با الزاما ت استاندارد ملی و نیازهای بازار، و جلب رضایت مشتریان خود، به کار گیرند که خوشبختانه تا کنون نیز، با اتکا به نیروی لایزال الهی و تلاشهای مستمر، موفق گردیدند در توسعه این صنعت گام های موثری برداشته و جایگاه مناسبی را در صنعت رنگ کشور و حتی در زمینه صادرات رنگ به کشور رومانی (در یک دوره چند ساله) کسب نمایند.
یک رویه سریع خشک یک جزئی می باشد که دارای چسبندگی مناسبی به روی سطوح فلزی بوده و در شرایط آب و هوایی خورنده ضعیف تا متوسط قابل اعمال است. این پوشش در عین سختی مناسب انعطاف پذیری مطلوبی نیز دارد و با توجه به ویژگی های منحصر به فرد دارای کاربرد وسیعی است. توصیه میشود قبل از اعمال رنگ رویه سطح فلز زیرین با یک لایه پرایمر اپوکسی استر کد 2209 پوشانده شود.
کد کالا RB000535
بارکد RBC1340
وزن (کیلوگرم) 1.000000
کشور سازنده ایران
تولید کنندگان رنگ سحر
آمادگی سازی سطحی سطح فولاد : روغن و چربی باید مطابق استاندارد SP-SSPC ، از سطح، کاملا بر طرف گردد؛ تا حد امکان لبه هاي تیز، ناهمواري هاي ناشـی 1 از جوش و خطوط جوش صاف و هموار گـردد . جهـت آمـاده سـازي سـطح مـی بایسـت قطعـات بـا اسـتاندارد Sa2 2 /سـند بلاسـت گـردد . ( آماده سازي سطح مطابق استاندارد SP-SSPC .( سطوح داراي پوشش حاوي پودر روي : روغن و چربی باید مطابق استاندارد SP-SSPC ، از سـطح، کـاملا بـر طـرف گـردد ؛ غبـار و نمکهـاي محلول باید به وسیله شستشو با فشار بالا با آب شیرین ( Washing Water Fresh Pressure High ( از سطح برداشته شوند؛ در صـورت وجود نمکهاي روي، لازم است این ترکیبات با یکی از روشهاي شستشو با آب شیرین با فشار بالا، برطرف کـردن بـا ابـزار دسـتی یـا ابـزار برقـی ( Cleaning Tool Power/Tool Hand ( و یا به روش پاشش خفیف ساینده ( Blasting Sweep ( از سطح برطرف گردند؛ در صـورت لزوم ( براي آستري اپوکسی غنی از روي )، براي افزایش چسبندگی بین لایه اي لازم است سطح را زبر و سپس با تینر شستشو نمایید.
شرایط نگهداری محتویات ظرف را در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهويه مناسب نگهداری نمائید. بعد از مصرف، درب ظرف را محکم ببندید. بهترين زمان مصرف در صورت رعايت شرايط انبارداري مناسب تا 60 ماه پس از تاريخ توليد مي باشد. در هنگام اعمال پوشرنگ،
نکات ایمنی این محصول بر پایه آب بوده و قابل اشتعال نمی باشد اما توصیه می شود در صورت تماس با پوست آن را با صابون و مقادیر زیاد آب شستشو داده و در صورت حساسیت و تحریک بیشتر پوست با پزشک مراجعه کنید.
امتیاز شما
ارسال رایگان
سفارشات بالای 10 میلیون در تهران و برای شهرستان تا باربری
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته

محصولات بیشتر از این برند