Promo 1Promo 2

آستری اپوکسی پلی آمید غنی از روی رسپاد

کد کالا
0789
In stock
دو جزیی بر پایه رزین­ اپوکسی و هاردنر پلی­آمید می­باشد.
این آستری به سرعت خشک شده و حفاظت از خوردگی مناسبی را به عنوان اولین لایه از کل سیستم رنگ آمیزی فرآهم می­نماید.
کد کالا 0789
کشور سازنده ایران
نکات ایمنی این محصول برای اعمال توسط مجریان حرفه­ای تولید شده است. اپراتور­ها در هنگام استفاده از این محصول باید از ابزار محافظتی مناسب استفاده نمایند. در هنگام استفاده، محیط باید تهویه مناسبی داشته باشد و از تماس مستقیم با پوست خودداری گردد. در صورت ریختن آن بر روی
موارد کاربرد این محصول برای فولاد کربنی، ترمیم پوشش­های زینک سیلیکات غیرآلی و سطوح آسیب­دیده فولاد گالوانیزه مناسب است. همچنین در پوشش­دهی پل­ها، تسهیلات نزدیک ساحل، ساختمان­ها، پتروشیمی­ها کاربرد گسنرده­ای دارد و برای استفاده در محیط­های خوردنده توصیه می­گردد.
براقیت مات
آمادگی سازی سطحی سطح باید عاری از هرگونه آلودگی باشد. پیش از عملیات، سطح باید کاملا تمیز شود و در زمانی که روغن، چربی و دیگر مواد بر روی سطح وجود دارد، از حلال مخصوص نیز باید برای شستشو استفاده شود. همچنین توصیه می­شود که برای سطوح فلزی اگر جوش فلزی وجود دارد، آن را تا حد امکان با ابزار مکانیکی مناسب تسطیح کرده تا سطح صاف­تری بوجود آید.
شرایط نگهداری ظروف حاوی محصول باید به طور کامل بسته باشد و در محیط خشک، خنک و تحت تهویه مناسب نگه­داری شود و هیچ­گونه منبع حرارتی در نزدیکی ظروف قرار نداشته باشد.
زمان اعمال لايه بعدي 8 ساعت
کارخانه های تولید کننده رسپاد
Your Rating
ارسال رایگان
سفارشات بالای 1 میلیون
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت در محل
بصورت نقدی و کارت
پشتیبانی تلفنی و آنلاین
هفت روز هفته